Saigon, největší příběh nikdy neřekl Kapitola 2: Chléb a cirkusy

Pokračování jeho hodně zpožděného debutového LP The Greatest Story Never Told Saigonovo druhé album The Greatest Story Never Told Kapitola 2: Chléb a cirkusy předvádí zrání Yardfatherova umění, když kromě své kariéry, morálního smyslu, náboženství a ambicí znovu prozkoumává drsnou realitu.

dot da genius a jhene aiko

Počínaje Plant the Seed (What U Paid For), který předznamenává několik hlavních témat, které se v průběhu LP znovu objevují, se sám Thespian vokalizuje: Všichni balín, jo, všichni vyhrávají / Už nikdo není chudý, všichni utrácejí. ' Předpovídá, jak málo reality podle něj jeho vrstevníci začleňují do své hudby, což je téma, kterému se bezostyšně věnuje, „Brownsville Girl (Ghetto).“ Je to neustále se opakující téma v celém projektu, protože Sai se vrací k otázce Ne jako je - ilustruje, jak naopak postupuje ve svých textech - a Rap Blaze produkovaný Just Blaze, který znovu potvrzuje jeho touhu po hip-hop se vrátil zpět k tomu, jak to bývalo v jeho očích.S pomocí začínajícího hráče Cincinnati Corbetta, který na albu vytvořil čtyři desky, Saigon zesvětluje pochmurnost LP desky „Let Me Run“. Srovnatelně Sai a Corbett dělají totéž s Lecrae ve hře „Best Thing That I Found“, duchovně povznášejícím záznamu, který odhaluje Yardfatherovu církevně orientovanou minulost. „Forever Dreamin“ udržuje podobnou atmosféru, ale zdůrazňuje emoce, protože Sai věnuje záznam svému nedávno schválenému manažerovi a veteránovi z oboru, Chrisovi Lightymu.Saigon, který nikdy neudržel jazyk za zuby, se zabývá svými myšlenkami na homosexualitu v seriálu Our Babies 2 (Crazy World), ve kterém uvádí: Druhý den jsem viděl dívku chovat se jako chlapec / Pak jsem viděl malého chlapce chovat se jako dívka / Lidé se mi snaží říct, že je to jen způsob světa / Do prdele se ti chce vrhnout. Přiznává brooklynský rapper svou homofobii? Je to na interpretaci, ale je jasné, že MC kvůli tomu nebude stát za něčím politicky korektním.

Stručně řečeno, Saigonovo druhé LP nabízí značné množství rozmanitosti oproti vhodným instrumentalům a ukazuje, jak moc se vyvinul jako rapper zosobněním svých barů tak, aby odrážely jeho hudbu a jeho život. Toto album je potěšitelné, určitě natolik, aby u těch, kteří si album koupili, byli spokojeni s tím, za co zaplatili. - Christopher Minaya ( @ CM_3 )