Sage The Gemini Claims Dating Jordin Sparks byl původně reklamní kousek

V posledních týdnech se veřejnosti dostalo nefalšovaného pohledu na (nyní neexistující) vztah mezi Sage The Gemini a Jordin Sparks. Ale podle rappera Bay Area se zpočátku začali navzájem vidět jako reklamní kousek.

V telefonickém rozhovoru s jeho ex-snoubenkou Curium Hurley, Sage říká, že jeho vztah se Sparks byl zpočátku vynucený, uvádí Nás týdně . 'Všechno bylo kurva' hrozné, “říká během telefonního hovoru. „To hovno bylo kurva hloupé. Lezla mi na nervy. Chtěl jsem ji bodnout. Všechny ty sračky. Nechápejte mě špatně, je v pohodě, je vyrovnaná, ať už je to cokoli, ale není to obyčejná osoba. . . Každý, kdo se dívá zvenčí, [si myslí], že je to perfektní. “ Slyšíte údajný telefonní hovor výše.Sage také říká, že ho jeho vedení přimělo zveřejňovat snímky společně se Sparksem na svém Instagramu krátce předtím, než loni na jaře vydal své album. V jednom okamžiku odstranil fotografii se Sparksem ze svého Instagramu, aby ho později nadával jeho manažer. „Můj manažer byl jako:„ Ne, přiveď to zpět. Jak sakra prodáte album? 'Sage nicméně říká, že jejich vztah nakonec vyrostl v něco velmi skutečného. Pokud jeho vášnivý milostný dopis vůči Sparksovi na Instagramu minulý týden naznačuje, zdá se, že to, co začalo jako kousek PR, vyrostlo do hlubokého vztahu pro hvězdu „Red Nose“. Minulý týden dokonce upustil od nové písně „I Keep Loving You“ určené pro Sparks.

V loňském roce Sparks s námi Weekly mluvil o přijetí Sage navzdory jeho znamení zvěrokruhu. „Je to vlastně hrot Gemini-Cancer, což je šílené, protože jsem hrotem Střelec-Kozoroh. Takže on je letní slunovrat, já jsem zimní slunovrat. Ale znáš tu celou věc s více osobnostmi? Takže on, “řekla nám. „Ale já ho všechny miluji. To je tedy dobrá věc. “mistr p mp da poslední don

Viz nedávné shenanigany na Twitteru od Kanyeho Westa