Run The Jewels Vystupujte ve čtvrtek v Danger Room na „The Late Show“

Run The Jewels si nechávají všechno o hudbě a oni to udělali Pozdní přehlídka se Stephenem Colbertem včera (25. dubna) představili svůj nejnovější rekord „Čtvrtek v nebezpečné místnosti“. El-P a Killer Mike, kteří jsou na výstavě přáteli a zkušenými umělci, se soustředí na své texty pro zjednodušující set.

Před zahájením trati El-P říká davu, že představení je „věnováno komukoli, kdo přišel o život příliš brzy“. S podporou DJ jednoduše stojí dva MC vedle sebe, zatímco plivou na inovativní bary z temné dráhy.„Čtvrtek v nebezpečné místnosti“, který původně představoval jazzový saxofonista Kamasi Washington, vychází přímo ze skupiny. Run The Jewels 3 album, které upadlo zpět v prosinci 2016.Run The Jewels mají zaneprázdněný nový materiál pro fanoušky od začátku roku 2018. Upustili od vizuálu pro svou nahrávku „Oh Mama“, která rekrutuje milované kreslené hvězdy Adult Swim. Rick a Morty . Na začátku roku byla jejich píseň „Legend Has It“ uvedena také v reklamě pro Marvel Černý panter .

Sledujte, jak Run The Jewels předvádí svůj „čtvrtek v nebezpečné místnosti“ Pozdní přehlídka se Stephenem Colbertem ve videu níže.Podívejte se na hip-hopové hudební festivaly 2018, které musíte vidět