Roddy Ricch 2021 Type Beats

Za dva roky, co se Roddy Ricch v roce 2019 upsal Atlantic Records, byl jeho vzestup meteorický. Viděl svůj smečový hit „The Box“, který strávil více než 10 týdnů na vrcholu žebříčku Billboard Hot 100, získal nominaci na cenu Grammy a vyhrál, a získal další číslo 1 v rámci funkce na DaBaby „Rockstar“ v loňském roce a teprve začíná. Ve věku 22 let se Roddyho uznání skládala do neměřitelných výšek. S jeho hvězdou stále stoupající, spousta fanoušků i průmyslových lidí touží dostat se na jeho oběžnou dráhu. Na řadě jsou také producenti, kteří vytvořili rytmy typu Roddy Ricch a dělají hudbu založenou na jeho melodickém zvuku.

Při poslechu multiplatinových rapperových mixů a jeho Č. 1 - prodejní album, Omluvte mě prosím za to, že jsem antisociální , spoléhá na řadu přístrojů. Z klavírních skladeb jako „Cream“ od Kilo Keys a Yung Lan a „Down for Real“ od CashMoneyAp, oba na Feed Tha Streets II na zvuky flétny v písni „Boom Boom Boom“, kterou produkovali Kilo Keys, Yung Lan a Foreign Got Em, a španělská kytara olizuje v písni „Prayers to the Trap God“ PEMFBA , Roddy zkoumá různé zvuky, pokud jde o jeho produkci.Na 30 Roc a Dat Boi Squeeze sestavené 'Krabice' beat, oba producenti používají k získání orchestrálních strun VST plugin s názvem SRX Orchestra, nikoli sample. Díky bobtnání houslí a nechvalně známému skřípění „eee-errr“ je produkce skladby výjimečná. „Nalijte celou tu zatracenou pečeť, já jsem líný / dostal jsem mojo nabídky, byli jsme trappinem“ jako 80. léta / Nasála duši nigga, musím si Cash App / Řekl jsem jim otřít nos nigga, řekněme „Slatt, slatt,“ melodicky plivá přes lapací bubny, které vyplňují zbytek záznamu. Squeeze je spolu se Zentachim také producentem skladby „Roll Dice“, která je příjemnější, ale podobná skladbě „The Box“ v tom, že je to Roddyho ad-lib a skládá ji do rytmu.Jinde na jeho Omluvte mě prosím za to, že jsem antisociální „Mustard“ a „High Fashion“ produkované GYLTTRYP jsou vybaveny melodickými klavírními klávesami propletenými s hravými bubnovými podpisy. Jedná se o odlehčenou produkci spojenou s Roddyho drahou harmonizací. Další skladby jako 'Start Wit Me' s Gunnou od Jetsonmade a Jaspera Harrisa; Hořčice 'Ballin' představovat Roddyho, jehož rytmus vytvořili Mustard, GYLTTRYP a Justus West; a „Bacc Seat“ vyráběné Yung Lan s vokály hosta od Ty Dolla $ ign se drží receptu a vkládají nástroje přes bicí naložené produkce.

Producent Sonic je jedním z hlavních Roddyho spolupracovníků, pokud jde o budování rytmu, a na svém debutovém LP drží pět umístění. Sonic se podílel na tvorbě „Modlitby k Trap Godovi“, „Moonwalkin“ s Lil Durkovou, „Gods Eyes“, „Perfect Time“ a „War Baby“. Každý rytmus je jedinečný pro píseň vytvořenou pro rok 2019 XXL Prvotní projekt, jejich podobnosti jsou tajemné. Předchozí recept zmiňovaný pro formulování Roddyho Ricche se řídí T.I skladby jako Roddy Ricch mají rádi DaBaby's Rockstar který je plný kytarových brnk, věrný zvuku rappera. Ačkoli se zdá, že má Roddy vzorec, pokud jde o jeho rytmy, nikdy se necítí nadbyteční. Níže se podívejte na rytmy typu Roddy Ricch uspořádané s ohledem na jeho podpisový zvuk.

Podívejte se na 20 překvapivých faktů o hip-hopových písních, které se v žebříčku Billboard dostaly na první místo za posledních 20 let