Rob Kardashian říká, že Blac Chyna se s ním dostal zpět do Tygy a Kylie Jenner, Twitter reaguje

Rob Kardashian dnes (5. července) ohromil svět, když pomocí svého účtu Instagram zveřejnil nahé fotografie Blac Chyny a vysvětlil svou víru, že se Chyna s ním spojila, aby se vrátila k jejímu bývalému snoubenci Tygovi, který chodil s Robem Sestra Kylie Jennerová se zapíná a vypíná, protože se rozdělily.

mistr krále jihu

„Jsem divoch a vždy jsem byl,“ začal Rob v nyní odstraněném příspěvku na Instagramu. „Vždycky budu a nebudu kurva. Všichni si možná myslíte, že to moje dcera jednou uvidí a doufám, že to dělá, protože to není láska. Nikdy nechci, aby moji dceru vychovávala žena jako Chyna, která podvádí a bere drogy a alkohol s mým dítětem v domě. Chyna byla taková dávno přede mnou, ale rozhodl jsem se milovat všechny její cuz, protože nesoudím. Ale za druhé se dítě narodilo, podstoupilo operaci těla, kterou jsem zaplatil, a bylo pryč ode mě a Dreamova života. Mohla kojit jen 4 týdny, protože tak hrozně chtěla alkohol. Moje dcera je to nejlepší, co se mi stalo, a ona bude vědět, že Chyna to udělala i přes ne z lásky, protože moje malá sestra si vzala svého otce. Děkuji.'Jak se dalo předvídat, Twitter měl co říci v důsledku zápalného multimediálního chvástání Roba K.V současné době se zdá, že uživatelé Twitteru se více zajímají o to, jak se drama odehrává, než sympatizovat s Chynou nebo Robem. „Rob Kardashian nám ukazuje, jak moc sám hrál. Věděl, že ho použila k pomstě na Tyga a Kylie a všechno ostatní bylo plus, 'napsal jeden uživatel.

„Hahhaa, jak si Rob Kardashian právě uvědomil, že chyna právě zkouší žárlit na Tygu & # x1F602; paušální, “napsal další uživatel Twitteru, zjevně pobavený touto situací. Internet nikdy nebyl příjemným místem.Zbytek komunity Twitter - nebo alespoň ti, kteří se o tento konflikt zajímají - do značné míry odrážejí sentimenty uživatelů, které jsme právě zmínili. Pokud Rob bude nadále zveřejňovat další videa a snímky obrazovky na svém účtu Instagram, jsme si jisti, že v blízké budoucnosti řeknou mnohem víc.

Podívejte se, co další uživatelé Twitteru museli říci v naší galerii níže.

Twitter reaguje na Roba Kardashiana, který říká, že Blac Chyna se s ním dostal zpět do Tygy a Kylie Jennerovéco se stalo s kluzkým Rickovým okem

Rob Kardashian přes Instagram