#RIPEminem je trendy a rok 2020 bude stále bizarnější

Konverzace a témata, která mají na Twitteru trend, mohou být někdy podivné a dnes je jedním z těch dnů.

Dnes odpoledne (18. srpna), #RIPEminem začal trendovat a lidé na všech sociálních médiích propadli panice. Eminemovi se však vlastně nic nestalo. Hashtag pouze pocházel z osamělého tweetu, který rychle začal kolovat přes Twitter jako požár.„Zabil jsem eminema,“ napsal dnes na Twitteru uživatel levicumsock.levicumsock přes Twitter

Jakmile si lidé na platformě sociálních médií uvědomili, že hashtag pochází z pouhého tweetu a neexistoval žádný skutečný důkaz o ničem víc, sdíleli úlevu. Jiní to označili za bizarní až do roku 2020.„BRUH, Myslel jsem EMINEM SKUTEČNĚ ZEMŘELA PŘÍČINA JE ROK 2020 A NIC se MŮŽE STAT, ALE JE TO JEN JEDNOHO PŘEHRÁVÁNÍ PŘÍLIŠ MNOHO #ripeminem, “tweetovala jedna osoba.

Jiný uživatel napsal: „Kdo dostal #ripeminem trendy? Všichni můžete jít rovnou do pekla! & # X1F602; & # x1F602 ;.

Byli však někteří lidé, kteří si mysleli, že se něco stalo Eminem a sdílené pocty online.„#ripeminem Navždy zůstaneš v našich srdcích,“ četl třetí tweet.

Eminem trendy na Twitteru kvůli tomuto náhodnému tweetu přicházejí asi tři týdny poté Snoop Dogg odhalil, proč Em není na jeho seznamu nejlepších rapperů . Při rozhovoru s Snídaňový klub minulý měsíc Snoop řekl, že ačkoli mnoho lidí Eminema ctí a považuje ho za skvělého rapa, nemůže konkurovat průkopníkům hip-hopu.

'Eminem, velká bílá naděje,' řekl Snoop Dogg. „Bílé rappery měly v rapu nulový respekt. Zachovejme toho jednoho ty. Žádný. On [Dr. Dre] pravděpodobně postavil Eminema do pozice, kde by mohl být jedním z 10 nejlepších rapperů vůbec. Nemyslím si to, ale hra má pocit, že je to 10 nejlepších textařů ​​a vše, co k tomu patří. Ale to jen proto, že byl s Dr. Dre a Dr. Dre, který mu pomohl najít toho nejlepšího Eminema, kterého mohl najít. “

Snoop později odhalil své nejlepší rappery : Slick Rick, Ice Cube, LL Cool J, KRS-One, Rakim, Run from Run-DMC, Big Daddy Kane, Ice-T a Too $ hort.

Ačkoli Eminem není jedním z nejlepších MC společnosti Snoop Dogg, je na seznamu spousty dalších lidí, včetně těch, kteří byli zaskočeni trendem #RIPEminem na Twitteru. Podívejte se na další reakce na hashtag níže.

Podívejte se na 26 z nejlepších hip-hopových alb roku 2005