Riff Raff škádlí album Vanilla Gorilla

Riff Raff je oficiálně v režimu alba. V novém povedeném videu, které včera (25. září) nahrál na Instagram, upozorňuje neonová ikona na rapovou hru, zatímco naznačuje Ronny J. novou hudbu.

U videa vidíme, jak Riff Raff houpá rukavice na vzpírání, když stojí venku a začíná mluvit. „Vypadá to, že jsem si musel dát své dvoutýdenní upozornění tady dole ve stavebním závodě. Musel jsem zavolat mého dobrého přítele Ronnyho J a ukázat chlapcům, jak se to dělá, “říká. Odtud si ze žertu dělá legraci u rapperů SoundCloud.„Každý z vás vypadá stejně. Všichni musíte mít stejného kadeřníka. Všichni musíte mít stejnou maminu a stejného otce, protože vaše DNA je stejná, říká v jednom okamžiku. „Všichni dostali stejné jméno, Lil Such a Such, Lil Scratch a Sniff,“ dodává u dalšího. „Co uděláš, když to Vanilková gorila kapka na tebe? “Díky kouskům kýčovité animace a některým divadelním videoefektům vidí nejnovější video umělce Beartrap Sound jeho humor v plném rozsahu. V dalším IG postu tvrdí, že právě obdržel nějaké nové vokály od Eminema. Není jasné, zda si dělá legraci, či nikoli, ale Riff Raff-Em spolupracovník by byl určitě zajímavý.

Riff Raff, který se přidal k jeho dovádění Instagram, také reagoval na dřívější vtip, který o něm Drake udělal na IG. Ve videu zveřejněném minulý týden vidíme, jak v klubu tančí dvojník Riff Raff. Drizzy si všiml jeho přehnaného tance a podobnosti s texaským rapperem a označil příspěvek: „Sakra, právě jsem našel toto video, jak se @jodyhighroller včera v Nashvillu zbláznil.“S ohledem na veselý charakter Drizzyho původního příspěvku nahrál Jody Highroller video, na kterém dělá hloupé tance. Titulně označil video: „DRAKE YOU KNOW THE VåNiLLå GöRiLLå WAS JAMES BROWN’S DANCE iNSTRUCTOR FROM 1972 TO 1977 @champagnepapi.“

který jako první rapper navštívil bílý dům

Podívejte se na různé Riff Raff Vanilková gorila promo videa níže. Až budete hotovi, prohlédněte si jeho video „Supreme Shopping“.

Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu