Rick Rubin Productions, Dr. Dre Mixes on Eminem's New Album ‘Revival '

Eminemovo připravované album stále nemá datum vydání, ale to nezastavilo detroitského rappera v odhalení některých nových informací o projektu.

Em a manažer Paul Rosenberg se na Shade 45 objevili spolu s DJem Whoo Kidem, když se ho zeptali na nové album, ale hráli si s ním opatrně. Podle rappera Rubin produkoval ‚tři nebo čtyři 'stopy na Obrození, zatímco Dr. Dre „smíchal několik záznamů“.Em také hovořil o své spolupráci s Beyonce na filmu „Walk on Water“, který odhalil, že vždy chtěl pracovat se zpěvačkou, ale nikdy neměl materiál, o kterém se cítil, že se jí hodí. 'Všechno, co dělá, je tak dokonalé,' řekl. 'Ale tlaky za tím, aby to dokázala tak perfektně - měla jsem pocit, že by s tím pravděpodobně mohla souviset.'50 centů zbohatněte nebo zkuste obal alba

Rapper také udělal malý výstřel na fanoušky v naději, že se vrátí ke svému starému zvuku Slim Shady a rapuje několik barů klasickým Shady hlasem. Dodal: „Opravdu miluju, když lidé jdou,„ Hele, víš, Slim Shady, Eminem a Marshall, jako, jsou opravdu odlišní, například, kdo jsi na tomto albu? “ Poté souhlasil, když to Rosenberg nazval „hloupou otázkou v tomto bodě“.

lil uzi vert vs světový řetězec

V nejbližší době se Em objeví v nadcházející epizodě rappera Sobotní noční život 18. listopadu se Shady připojí k hostiteli Chance The Rapper jako hudební host a očekává se, že předvede dvě písně.Poslechněte si níže Eminemův rozhovor.

Zobrazit nová hudební vydání pro listopad 2017