Bohatá dětská manželka obviňuje modelku Tori Brixx z nastavení rappera v domácí invazi

{h1}

Tato hra není jediným člověkem, který si myslí, že Rich The Kid byl založen jeho přítelkyní Tori Brixx, když byl minulý týden okraden a napaden. Stejnou teorii nyní vyjadřuje odcizená manželka rappera Rich Forever, Antonette Willis.

Jak již bylo dříve oznámeno, Rich byl ve čtvrtek (14. června) okraden a napaden během domácí invaze v Brixxově domě v Los Angeles. Říká se, že do domu vniklo několik mužů a zbavili jeho cenností spittu „Plug Walk“. Rapper byl v důsledku bití hospitalizován.Willis prolomila mlčení ohledně této záležitosti a říká, že věří, že to bylo v práci. 'Jen chci, aby to bylo známo, když vidím Tori Brixx, jak biju její zadek, BC děvko, víš, že jsi ho nastavil,' napsal Willis na Instagram.Brixx, která popřela, že měla při loupeži ruku, od té doby navázala na vysvětlení svého vysvětlení a zároveň přivedla do stáje Richovu manželku.

`` Mám jen každou šanci, že vás přimějí běžet na blog nebo na internet, zvláště když máte moje číslo a zůstáváte mi posílány SMS z čísel Google, `` napsala na příspěvek na Instagramu. 'Nemám s tebou problém, pokud se nepokusíš udělat nějaké hloupé hovno, jako je běh dolů, pak jsem s hovadinami.'Willis odpověděl: „Mami, ty se mnou nechceš ten typ problému. Jsem manželka, tvoje paní a minule jsem zkontroloval, že na něj nikdo netlačil, zatraceně kurva, uzdravuj se, kvůli čemu se o mě bojíš ??? Rovněž potvrdila, že Rich je na tom lépe.

pozdravte mě nebo zastřelte 4 písničky

Sága pokračuje.

Podívejte se na drama naplněné tam a zpět níže.Instagram

Podívejte se na 46 hip-hopových umělců, kteří v roce 2018 získali zlato