Bohaté dítě vaří chemikálie s mimozemským přítelem ve videu Plug Walk

Už jen pár týdnů před vydáním debutového alba přináší Rich The Kid očekávané vizuály pro jeho hit „Plug Walk“. Nové hudební video režíruje Daps a představoval rappera Queensu spřáteleného s mimozemšťanem, který s ním vaří nějaké chemikálie v RV.

nwa a posse alba

Vizuál vypadá, že je inspirován bývalým hitovým televizním seriálem, Perníkový táta , protože oba nosí žluté hazmatové obleky, plynové masky a pózují uprostřed rozpálené pouště. Zatímco Rich počítá své hromádky hotovosti uvnitř velkého vozidla, vidíme ho také proměňovat se v drogového vědce, když nalévá chemikálie a třídí nějakou trávu na stole.Spitter „New Freezer“ a mimozemšťan nakonec vyrazí ven a obejmou některé modely, než je přivítá nějaká nečekaná společnost, která napadne jejich RV. Brzy se věci obrátí k horšímu.Rich The Kid je připraven odhodit jeho Svět je tvůj debutové LP 30. března tohoto měsíce, ale zatím není potvrzený seznam skladeb. Ačkoli předtím potvrdil, že se projektu zúčastní Kendrick Lamar, Chris Brown, Lil Wayne a jeho umělec Jay Critch, naznačuje také, že na albu mohou být také Kanye West, Migos a Frank Ocean.

chris brown vs drake bojovat worldstarhiphop

Sledujte Rich The Kid's Perníkový táta- inspirované vizuály pro „Plug Walk“ níže.Zobrazit nová hudební vydání z března 2018