Odpočívejte v míru rapperům, které jsme ztratili v roce 2020

V roce 2020 utrpěla hip-hopová komunita ztrátu více než tuctu talentovaných rapperů, kteří v rapové hře udělali velký pokrok. Po celý rok rappeři tragicky zemřeli kvůli předávkování drogami, byli zastřeleni a dokonce trpěli komplikacemi COVID-19.

Pravděpodobně jednou z nejničivějších úmrtí v roce 2020 bylo úmrtí brooklynského rappera Pop Smoke. Charismatický rým, který se zasloužil o povznesení brooklynské rapové scény, byl zastřelen a zabit v Los Angeles 19. února 2020. Jeho smrt ohromila jak jeho rapové kolegy, tak oddané fanoušky. V souvislosti s vraždou zesnulého rappera byli zatčeni a obviněni tři dospělí muži a dva mladiství.Později v průběhu roku zemřeli dva chicagští rappeři, FBG Duck a King Von, v samostatných střelbách několik měsíců od sebe. Kachna FBG byla zabita při střelbě v srpnu v Chicagu Král Von byl zastřelen mimo vodní dýmku v Atlantě v listopadu. Jejich smrt přinesla temný mrak nad chicagskou rapovou scénou.Jinde pandemie COVID-19 rozhodně učinila život v roce 2020 náročným a zničujícím pro rodiny, které kvůli viru ztratily své blízké. Bronxový rýmmer Fred The Godson byl několik týdnů hospitalizován, než v dubnu zemřel na komplikace související s koronavirem.

Z neznámých příčin také zemřeli rappeři jako bývalý člen Roots Malik B a Jordan Groggs z arizonské hip-hopové skupiny Injury Reserve.Když letos skončíme, XXL zdůrazňuje a vzdává poctu některým milovaným rapperům, o které jsme v roce 2020 přišli. R.I.P.

Podívejte se na rappery, které jsme ztratili v roce 2020