Remy Ma pokračuje v představení Nicki Minaj na 'The Wendy Williams Show'

Remy Ma a Fat Joe byli hosty Wendy Williams Show V pátek (3. března) a poté, co jsme hovořili o Grammy 2017 (a Remy zmínil, jak si nemyslela, že Drakeova „Hotline Bling“ by měla být v kategorii Nejlepší rapová píseň), se konverzace nevyhnutelně změní na „Shether“, Remy & apos ; s diss track směrem k Nicki Minaj.

Na otázku, proč byla Nicki terčem, Remy říká: „Nebylo to, že byla terčem. [„Shether“] byla odpověď. Ona začala. Mám pocit, že je to divné, protože to [Nicki] dělalo mnoha ženám, od Lil; Kim Mariah [Carey] Taylor [Swift] Hannah [Montana] a nikdo nic neříká. “Když se Wendy ptá, co přesně Nicki dělá, Remy jde do detailů: „Nebylo to nutně to malé podprahové věci na záznamech, protože mi na záznamech nezáleží. Byli to věci ze zákulisí, o kterých se vy lidé nikdy nedozvíte, pokud jde o to, že mě držíte před červenými koberci, nebo se snažíte zajistit, aby ceny nechodily ke mně, nebo se nezúčastní nebo se nebude snažit získat lidi, aby dělali špatné zprávy o prodeji mých alb, nebo cokoli, co dělám, abych vypadal méně a vypadal lépe.„Když se snažíš zastavit moji tašku, když se mi snažíš zabránit v péči o mé děti, mám s tím problém,“ říká Remy.

Začnou mluvit o „Shether“ diss kolem 4: 40 značku na videu níže.Ke konci videa pak Remy, který včera upustil od dalšího míření zaměřeného na Nicki, zmiňuje černé oblečení, které má na sobě, a říká: „Přišel jsem vhodný pro služby. Moje babička mi vždy říkala, abych nikdy nemluvil špatně o mrtvých. “

Podívejte se na celou věc níže.

Twitter reaguje na „Shether“ Nicky Minaj Diss od Remy Ma