Rappeři v poslední době houpali na Ponchos a jsme tu pro to

Nechte to na hip-hopu a proměňte starý trend v nový odkapávací.

Tradičně je pončo svrchní oděv bez rukávů, který udržuje tělo v teple. Oděv, který má kořeny v Jižní Americe, má tendenci být vyroben z tlustého kusu vlněné látky se štěrbinou uprostřed pro hlavu. V 90. letech vlněné surfařské pončo s rukávy, svislými pruhy a kapucí byly velmi populární. V roce 2020 však bude mít materiál různé formy. Zatímco pončá se do značné míry opírají o odkapané nitky a ledové klenoty, které jsme si zvykli vidět v hip-hopové komunitě, zdá se, že doba se změnila.Naposledy, Chicago rhymer Lil Durk houpal sortiment ponchos, které se staly jedním z jeho módních kousků. Na snímku, který Durk zveřejnil koncem října, viděl sportovní bílé, úzké džíny a otevřené krémové pončo s hnědou podšívkou. The '3 Headed Goat' rapper si zjevně myslel, že záchvat je hotový, ale jeho fanoušci si to celkem nemysleli.„Tf ​​má na sobě & # x1F62D;“ napsal jeden uživatel Twitteru.

Navzdory názorům veřejnosti se Durkio od tohoto konkrétního oděvu neodvrací. Tváří v tvář, řekl XXL „S drahým pončo se nemůžete pokazit.Durk zveřejnil na svých sociálních médiích několik obrázků, které houpají různé pončá s řadou vzorů a vyrobené z různých materiálů. Za posledních několik měsíců zakladatel Only The Family tento kousek mnohokrát nosil, i když mu ho jeho fanoušci jen zřídka nechali ujít. Ve videu k písni Bia s názvem „Same Hands“ měl dokonce na sobě pláštěnku Dior.

Není však jediným rapperem, který houpal na pončo. V prosinci 2019 předvedl Young Thug své barevně blokované pončo na premiéře filmu A24 Films Nesestříhané drahokamy film v zábavním centru The Dome v Hollywoodu. Thugger oblékající oděv není pro 29letého hráče nic neobvyklého ikona stylu hip-hop vzhledem k tomu, jak v minulých letech prosadil módní obálku tím, že nosil šaty a sukně.

Podívejte se níže na některé ze svých oblíbených rapperů, včetně Durka, Thuga, Drakeho, Future, 2 Chainze a Westside Gunna.  • Lil Durk

  • Mladý kriminálník

    Axelle / Bauer-Griffin / FilmMagic

  • Westside Gunn

    Gilbert Carrasquillo, GC Images

  • 2 Chainz

  • Budoucnost

  • Kačer

Viz Fotografie módních voleb rapperů z roku 1997