Rapperi během karantény začínají vypadat docela chlupatě

Život hip-hopové hvězdy může být docela luxusní. Pokud však jde o udržení svěžího účesu nebo úhledně zastřiženého vousu během celostátní karantény, celebrity mohou mít stejné potíže jako kdokoli jiný.

Rapperka Lil Pump, která čelí dětem, byla během posledních několika měsíců spatřena vousy. Ve čtvrtek (2. dubna) však Pump zveřejnila na Instagram obrázek, který vypadá, jako by si už nějakou dobu nestřihal vousy.Jeezy také sportuje nový vzhled. Ve středu (1. dubna) rapper z Atlanty použil svůj účet Instagram ke sdílení motivačního projevu zaměřeného na zdravotníky bojující čelně proti pandemii koronavirů. Ve videu má atlantský rapper více vousů, než jsou fanoušci zvyklí.Sněhuláka doplnil Diddy v klubu nadměrných vousů, jak je vidět na videu, které generální ředitel Bad Boy zveřejnil na sociálních médiích motivujících lidi, kteří se zabývají pandemií koronavirů.

Nemůžeme jen tak sedět a nechat naše zdravotnické pracovníky opuštěné a nechráněné. Během několika příštích dnů budu uzamčen a soustředím se na hledání způsobů přímé podpory našich zdravotnických pracovníků, uvedl ve svém příspěvku na Instagram neoholený bratr Love.50 Cent se pobavilo na Puff Daddy, stejně jako komik a filmová hvězda, Kevin Hart a Síň slávy NFL Deion Sanders v příspěvku na Instagramu ve čtvrtek (2. dubna) a tvrdili, že jim stárnou vlasy navíc. Muž, kde kurva je stroj času, stárli v karanténě. LOL, napsal 50.

Je možné, že tito rapperi nový vzhled může být způsoben karanténou a sociální distancí. Ať tak či onak, podívejte se na Diddy, Quavo, Jeezy, Lil Pump, Kid Cudi, který škádlil novou hudbu a další hip-hopové hvězdy, které si během pandemie nechaly růst vlasy.

datum vydání posledního pátku 2016
  • Lil Pump

  • Diddy

  • Kid Cudi

  • Jeezy

  • Quavo

  • BlocBoy JB

    @blocboy_jb ​​přes InstagramPodívejte se na 15 rapperů s nejlepšími triky všech dob