Rapové písně, které odkazují na „Scarface“

Tony Montana, hlavní postava legendárního gangsterského filmu Zjizvená tvář , je něco jako hip-hopový sešit. Někdy je jeho jméno eufemismem pro kokain (samotná droga, kterou prosadil a použil ve filmu), jindy je označen jako typický šéf gangsterů. Zjizvená tvář (filmu) dnes dosáhne 30 let, a přestože jsme v průběhu času četli mnoho seznamů o různých Zjizvená tvář ukázky v rapu, vytvořili jsme seznam skladeb, kde Zjizvená tvář a Señor Montana. Tady je 20 písní, které vzdávají poctu Zjizvená tvář v jejich textech. Stará nebo nová škola, každý miluje dobrou referenci Tonyho Montany. —KI

Chief Keef - jáV Samo-definujícím manifestu Chief Keef Me říká: Jako Tony Montana, kterému věřím? Mě! Ale stále je to víc Sosa a méně Tony. Zatímco si vypůjčuje citát z filmu o důvěře, celý den vám stále říká, že je Sosa, žádný kompromis.DJ Khaled s Ace Hoodem, Chrisem Brownem, Waleem a Wizem Khalifou - I’m Still

Doctor Dre nové datum vydání alba

Waleova linie I’m Still, Stejně jako Tony Montana, kromě, žádný Manolo není docela smutný. Vzhledem k tomu, že Manolo Ribera ve filmu Scarface je Tonyho nejlepší přítel, Wale říká, že nemá nejlepšího přítele. Brzy si musel osvojit Drakeovo krédo nových přátel.Soulja Boy - Scarface

Název to do značné míry shrnuje, že? Spousta drahokamů na upřímné Ódě Soulja Boy Tell Em na T-Mo. Velký zadek jako Scarface. Celá loterie jako Scarface Dostala bílou děvku jako Scarface. Čistá poezie, lidi. Čistý. Poezie.

Rich Homie Quan představovat Young Thug - Get TF Out My FaceDobře, něco není v pořádku. Na trati Rich Homie Quan Young Thug říká: Jsem skutečný Tony Montana. Na banánovém člunu jsem dostal padesát nahých fen. Vážně, kdyby někdo v tomto okamžiku měl padesát nahých fen, byl by to Rich Homie Quan, že?

Yelawolf představovat Killer Mike & Raekwon - Rhyme Room

Zabiják Mike má tendenci zářit, kdykoli naskočí na trať, ale jakmile vstoupil do Rhyme Room, posunul to na další úroveň. Jsem Tony Montana, říká. Známý pro koks, M16, celé černé kladivo. Nerušte se na Killer Mike, jasně.

Pimp C - Hogg In The Game

Stejně jako trylek je těžké definovat, co hogg ve skutečnosti znamená (snad to Slim Thug dokáže uklidit). Ať tak či onak, zesnulý Pimp C, který ztělesňuje všechno hogg, říká: Říkají mi Tony Montana, protože je nechávám viset. Takže hoggs vás nechá viset.

Velký K.R.I.T. - Hood Fame

Mantra v Zjizvená tvář (no, jeden z mnoha) je svět je váš. Je to něco, co Nas řekl, Scarface (rapper) a mnoho dalších. K.R.I.T. dává úvěr tam, kde je splatný. Připomíná nám to všechno, hej, svět je tvůj jako Tony Montana.

The Notorious B.I.G. & Tupac Shakur - živý volný styl

V jednom z nejznámějších rapových freestylů (Pac zamýšleno) Pac a Biggie propadli po celé ploše pruhy, abychom si to pamatovali. Byl to Biggie, kdo poslal do Scarface vysoké pětky, nyní kouříme trávu, jako když Tony Montana čichal k yayo. To jsou bláznivé tuposti.

děti z kukuřičné rapové skupiny

Budoucí představovat Drake - Tony Montana

K tomuto není mnoho co říci, kromě skutečnosti, že název písně je Tony Montana. Potom se Future posouvá na další úroveň skandováním Tonyho Montany po celé délce háku. Takže ano, lze s jistotou říci, že je to óda.

Společné představování Nas - Ghetto Dreams

V textech Com v Ghetto Dreams je malá chyba. Ghetto Prince, ona je moje Apollonia, říká. Jako kočka, která měla hřbet Tonyho, Montana. Apollonia byla ve skutečnosti Kmotr a provdala se za Michaela Corleoneho. Jejda.

Tři 6 mafie představující Project Pat - Trap Boom

Zatímco Tony Montana, chill jako Al Pacino v Scarface nigga, je pro Tonyho Montanu trochu výkřikem, nemá pocit, že by ve filmu zůstal hodně chlazený. Pak znovu možná ano, podle toho, jak definujete chill.

2 Chainz - stroj na peníze

Řada 2 Chainze v Money Machine zní trochu matoucí, jak říká, ceny koksu jsou vysoké, než kdyby to byl Tony Montana. Chainz tedy spojuje koks se Scarface. Ah, chápeme to hned.

chlapec potká lístky na světové turné

Chris Brown představovat Common - Fine China (Remix)

Common dostane referenční právo, protože ve filmu Scarface Tony opravdu miluje svou sestru Ginu. Ale když Common říká, že miluji tuto sestru, jako jsem Tony Montana, nezdá se, že by mluvil o svém sourozenci. Možná myslí Elvira?

Ghostface Killah představující RZA a Solomon Childs - Stroke Of Death

RZA je člověk, který přivede Scarface do stáda, ale opět je to pro kokain. Tony Montana ránu, říká. Nic neříká dobrý koks jako spojení s Tony Montanou, že?

Nas - Thief's Theme

Viděli jsme filmy, jako Tony Montana a 'em, říká Nas. Je to docela zajímavé, vzhledem k tomu, že uznává, že Tony Montana byla postava ve filmu, zatímco většina z těchto lidí se to snaží oživit.

Cormega - dny slávy

Cormega's Viděl jsem Scarface a dostal jsem první chuť k moci, je docela aspirační, ale shrnuje to, proč tolik rapperů mluví o filmu. Sledování, jak Tony Montana stoupá k moci, by někoho žíznilo po stejném druhu života.

Big Pun - The Shatterer snů

nejsledovanější rapová videa na youtube

Pozdní Pun vezme Scarface zmiňuje několik kroků dále tím, že se dostane do rodiny. Pun tvrdí, že je to Big Pun, jediný syn Tonyho Montany. Kdo ví? Všichni jsme si mysleli, že jeho příjmení bylo Rios. Dělat si srandu.

Pusha T představovat Ab-Liva & Rick Ross - I Still Wanna

Samozřejmě je to blázen Rick Ross, kdo si říká Tony Montana na trati Pusha T. Tony Montana, šitý na míru v kostele, říká Ross. Scarface měl nějaké hladké obleky.

Lil Wayne představovat Tyga - Kalifornie Láska

Skvělá metafora od Weezyho, když říká: A Tony Montana mě přiměl držet se balónu. Pro ty, kteří nikdy neviděli Zjizvená tvář , heslo The World Is Yours appears on a blimp. Získat odkaz hned teď?

Budoucí představení Juicy J - Jsem Trippin

Když Juicy J řekne: Fucked in the Phantom like Tony Montana, nemůže si představit, že Tony Montana měl Phantom. Pokud ovšem nemícháte Zjizvená tvář s Zpět do budoucnosti . Pak by to bylo legitimní.