Black Beatles Rae Sremmurd se stávají písničkou Gucci Mane s nejvyšším výkonem v historii

Rae Sremmurd a Gucci Mane mají v rukou rozbitý hit „Black Beatles“ SremmLife 2 . Dnes (7. listopadu), „Black Beatles“ vstupuje do Top 10 na Billboard Hot 100 poprvé.

„Black Beatles“ skok od 16. místa na seznamu k 9. 9. Záznam je nyní písní s nejvyššími žebříčky, na kterých se kdy Gucci Mane objevil, stejně jako nahrávkou Swae Lee a Jxmmi s nejvyššími žebříčky datum. (Věřte tomu nebo ne, „No Type“ dosáhl vrcholu v č. 16 a „No Flex Zone“ dosáhl vrcholu v č. 36.)Skladba také vzrostla ze sedmého místa na páté místo, pokud jde o streamování skladeb (až 31 procent s 19,5 miliony přehrání, s největším podílem kliknutí s laskavým svolením YouTube, 44 procent). „Black Beatles“ se navíc zvýšil z 27. místa na 16. místo prodeje digitálních skladeb (nyní 34 000, což je nárůst o 58 procent). Spolupráce Rae Sremmurd a Guwop také vzrostla na 16 milionů dojmů z airplay, což je o 32 procent více.Mannequin Challenge, který v poslední době zaútočil na internet, pomohl „Black Beatles“ ohromně posunout graf nahoru. Téměř všechna nejlepší videa z Mannequin Challenge mají na pozadí „Black Beatles“. Pokud jste to zmeškali, Rae Sremmurd provedl svou vlastní speciální verzi Mannequin Challenge na nedávné zastávce na turné SremmLife II. Video se odehrává na představení v Denveru a klip se otevírá všemi zmrazenými na jevišti, když začnou hrát Black Beatles. Kamera poté přejde k davu, kde také každý člen publika dělá svůj nejlepší manekýnský dojem. Najednou Swae Lee, Slim Jxmmi a zbytek posádky skočí do akce a diváci se zbláznili.

„Black Beatles“ je také první písničkou Hot 100 Top 10, která namecheckuje The Beatles. Píseň překonává „The Beatles“ Film Medley od samotných Beatles, který vyvrcholil na 12. místě v roce 1982. Takže Rae Sremmurd a Gucci Mane jsou v zásadě lepší než The Beatles. Pouze fakta.Zde jsou všechna hip-hopová alba, která v roce 2016 trumfla Billboard 200