Rae Sremmurd uvádí tento generátor memů Could Be Us

V patách jejich světového videoklipu s dechovou hudbou k jejich nejnovějšímu singlu „This Could Be Us“ Rae Sremmurd představili způsob, jak udržet zábavu v podobě generátoru memů. A kdo v roce 2015 nemiluje memy?

Jak napovídá název skladby, kopie memu zní „This could be us“ a umožňuje uživateli vložit libovolnou fotografii, kterou chce ilustrovat. Desgiend od Rydera Rippsa, generátoru memů, žije na webových stránkách dua a umožňuje snadné sdílení na sociálních sítích.Možná si pamatujete ve videoklipu Rae Sremmurd, který počátkem tohoto měsíce spadl na singl This Could Be Us, který chlapci cestují do Jižní Afriky, zatímco jejich dívky byly nuceny vyrovnat se s jejich životním stylem doma.Vizuál jejich čtvrtého singlu z ledna SremmLife již překonal 3 miliony zhlédnutí a počítání na YouTube. Pokud by to naznačovalo budoucí úspěch, dvojice by mohla mít na ruce další letní hit, který by mohl soupeřit s loňskou „No Flex Zone“, když vyrazí na turné na podporu Nicki Minaj.

Můžete si vytvořit vlastní mem „This Could Be Us“ na Rae Sremmurd webová stránka . Oba bratři z Tupelo, Mississippi, byli uvedeni ve vydání z jara 2015 XXL Časopis. Podívejte se na ten kousek zde.Příbuzný: Rae Sremmurd míří do Jižní Afriky na video This Could Be Us Video
Podívejte se na Veselý rozhovor Rae Sremmurd s Nardwuarem
Podívejte se na video „Throw Sum Mo“ od Rae Sremmurd, Nicki Minaj a Young Thug
XXL odkazy s novým oblíbeným duem Rae Sremmurd od Hip-Hopu