R. Kelly se provdala za 15letou Aaliyah tím, že jí dala falešné ID, zdroj říká: Zpráva

{h1}

R. Kelly čelí novému trestnímu oznámení.

Podle zprávy The New York Times zveřejněná ve čtvrtek (5. prosince), byla veteránská zpěvačka R&B obviněna z podplácení úředníka v Illinois za účelem získání falešného ID pro ženu uvedenou jako Jane Doe # 1 30. srpna 1994. Zdroj blízký Situace tvrdí, že Kelly a Jane Doe # 1, kterým zdroj říká Aaliyah, použili tento podvodný průkaz totožnosti k podání žádosti o sňatek, který dokumentoval Aaliyahin věk 18 let.R. Kelly a Aaliyah se vzali 31. srpna 1994. V té době měla Kelly 27 let a Aaliyah 15 let. Kellyho právník Steven Greenberg použil leden Dobré ráno, Amerika rozhovor řekl, že zpěvačka v době jejich sňatku nevěděla o svém věku. Manželství bylo zrušeno o šest měsíců později díky snaze rodičů Aaliyah.V době, kdy se provdala za Kelly, byla Aaliyah nadcházející superstar R & B a Kelly ji právě vyrobila Age Ain't Nothin ' Ale číslo album pro zpěváka, který později zemřel při leteckém neštěstí 25. srpna 2001.

Poslední obvinění proti Kelly neuvádí, zda byla platba skutečně provedena. Přidává však vrstvu k současné obžalobě proti R. Kelly podané v Brooklynu v New Yorku. V této obžalobě je Kelly obviněn z vedení kriminálního podniku, který naverboval své fanoušky, aby s ním měli sex. Někteří fanoušci byli údajně nezletilé dívky.Newyorští federální prokurátoři tvrdí, že Kelly naverbovala a vykořisťovala nezletilé dívky, aby s nimi v průběhu let prováděla nezákonnou sexuální aktivitu.

Vzhledem k tomu, doživotní Přežívající R. Kelly v lednu, který byl uveden v dokumentech, byl Kelly zasažen různými obviněními ze sexuálního zneužívání v New Yorku, jeho rodném Chicagu a dalších místech. Zpěvák si zachoval svoji nevinu od chvíle, kdy byl v červenci zatčen.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem