Quentin Miller obviňuje Meek Milla za zničení jeho dobrých vzpomínek na Drakea, pokud čtete tento projekt, je příliš pozdě

I když jsou fanoušci rádi, že si dnes (13. února) připomínáme páté výročí Kačer 2015 Pokud to čtete, je příliš pozdě , ne všichni, kdo se projektu účastní, slaví.

Rapper Quentin Miller byl připsaným skladatelem na albu, ale poté, co byl Meek Millem označen za příznivce duchů a online stopy, které obsahovaly QM pro Drake, se Miller ocitl ve středu kontroverze, když se Drizzy a Meek zabývali hovězím masem.Ačkoli Miller popřel, že by byl pro Drakea spisovatelem duchů, celá situace se stala situací, kterou QM byla synonymem.O několik let později Meek i Drake vyřešili své problémy a pokračovali ve své úspěšné kariéře. Ve čtvrtek však Miller skočil na svůj účet Instagram a navrhl, že celá jeho situace byla nepříznivě ovlivněna celou situací, když řekl, že na něj nemá dobré vzpomínky IYRTITL .

Bohužel na to nemám dobré vzpomínky, které mají všichni ostatní, řekl. Moje dobré vzpomínky byly zavražděny v den, kdy Meek Mandela ... dal mé jméno a vyhodil do vzduchu celé mé místo. To hovno mě posere, brácho.Miller uvedl, že incident také zničil jeho vztah s Donem Cannonem a DJ Drama, o nichž se říkalo, že dali referenční stopy Meekovi. 'Nebylo to pro mě dobré světlo,' řekl Miller o situaci. 'Bylo to pro mě peklo.'

Na konci svého videa Miller požádal hudební vedoucí, aby se ho chopili, protože má vše pro to, aby se dostal do rapové hry.

Kačer, kdo minulý rok cestoval do zámoří , nereagoval na Millerovo video.Podívejte se níže na video Quentina Millera.

Podívejte se na 21 nejnešťastnějších rapových hovězího masa hip-hopu