Quavo předvádí nový Icy 250 000 $ gril

Quavo je velký flexin s jeho posledním drahocenným nákupem. Člen Migos je hrdým majitelem ledového nového grilu, který rapperovi přinesl skvělých 250 000 $.

Huncho v sobotu (15. prosince) ukázal křiklavý náustek prostřednictvím Instagramu. Podle rappera obsahuje gril všechny bezchybné bagetové diamanty. Gril vytvořil slavný klenotník ke hvězdám Johnnymu Dangovi a rozhodně to dělá něco směšného, ​​protože Quavo předvádí ledový podnos pro fotoaparát.Quavo a jeho bratři Migosovi prožívají velká léta, ve čtvrtém čtvrtletí vychází skupinové úsilí a sólové projekty od Huncha a Takeoffa. Quavo Quavo Huncho album vyvrcholilo u čísla 2 na vývěsní tabuli 200 po jeho vydání. Pokračuje v propagaci alba a upustil od videoklipu k písni „How Bout That?“ před pár týdny. Plán Migos začínají nový rok na vysoké úrovni s vydáním Kultura III album.Toto trio zdobí obálku zimního čísla z roku 2018 XXL , kde se prosadili jako největší rapová skupina vůbec. „Jsme největší skupinou na světě, která kdy existovala,“ říká Offset XXL . 'Protože můžeme dělat jednotlivce a můžeme jít jako skupina.'

Mag bude na novinových stáncích všude 31. prosince. Do té doby si můžete prohlédnout titulní příběh a záběry ze zákulisí.Podívejte se níže na nový gril Quavo.

Podívejte se na fotky Migose Různý vzhled v průběhu let