Show Quando Rondo se znatelně malým davem zachyceným na videu - Sledujte

Quando Rondo vystupoval přes víkend živě v Waycrossu v Ga. A účast na představení byla znatelně řídká.

Savannah, Ga. Rhymer je od té doby velmi obtížné rezervovat si žádná představení Král vraždy protože se pravděpodobně bojí, že vypukne násilí kvůli příteli Quandova zapojení do zabití. 1. května vystoupil Quando v The Vibe Event Center na své první výstavě od neslavného incidentu. Podle vzhledu se ukázalo jen velmi málo lidí. Video zachycené z představení ukazuje spoustu lidí na pódiu s rapperem, jak vystupuje. Když se kamera posouvá do davu, vypadá to, že je v davu jen o několik více lidí, než je na jevišti. Polovina místa vypadá úplně prázdná.V jednu chvíli si Quando oddechl mezi skladbami, aby oslovil malý počet účastníků. „Nejsem gon“ lež, “řekl. „Moje pořady jsou opravdu hlubší než tohle. Ale vím, že nigga má hodně sraček, cítíš mě? Ale stále si vážím každého, kdo vyšel. Tahle mrcha se mi líbí jako 10 000 lidí tady. “big gigantic - all of me (feat. logic & rozes)

Quando ukončil show uprostřed písně, ale než to udělal, vystoupil 'Konec příběhu,' stopa, která podle všeho reaguje na zabití krále Von.

j cole pro váš seznam písní pouze pro vaše oči

Temný mrak obklopil Quanda od vraždy krále Von loni v listopadu, která byla uvedena do pohybu, když Von údajně zaútočil na Quanda mimo salónku v Atlantě a skončil u Quandova přítele, Timothy Leeks, údajně střílející Von k smrti.Minulý měsíc Quando hovořil o problému, který má kvůli rezervaci na Instagram Live kvůli rezervaci.

„Nemohu dělat žádná představení, protože vy všichni udržujete tuto internetovou sračku v chodu,“ stěžoval si a naštval lidi na internetu, aby si mezi sebou a spolupracovníky krále Von zahráli hovězí maso. „Pokaždé, když si objednám show nebo něco, promotér zavolá zpět. „Oh, policejní stanice ohrožuje místo. Říkají, že když něco spadne, ztratím Ima klubovou licenci. Pošlete mi peníze zpět, to a to. Můžeme to zkusit znovu za pár měsíců. Čas všechno uzdraví. “ To je příčina vás všech lidí. “

pokud ti mladý metro nedůvěřuje

když nedávno poprvé se otevřel incident o králi Von během rozhovoru s Snídaňový klub Angela Yee. Jeho druhé album, Stále riskujeme , je plánováno na pokles 7. května.Podívejte se na hovězí maso z divokého rapu, které pravděpodobně nikdy nebude vyřešeno