Pusha-T reaguje na to, že ho mladý Thug volá přes Drake Diss, říká, že nepotřebuje Thuggerovu úctu

Pusha-T nenechává nic nevyřčeného ve své výměně s Youngem Thugem nad jeho údajným diskem u Drakea na uniklé trati Pop Smoke, kde vystupují oba a Gunna.

Všechno to začalo, když Young Thug vyjádřil jeho problémy s G.O.O.D. Verš hudebního prezidenta na trati s názvem „Paranoia“ v úterý ráno (7. července). Thugger prostřednictvím Instagramu napsal: „Nerespektuji verš Pusha t k písni se mnou a Gunna, protože nemám jeptišku s hovězím masem, ani s Gunnou, a kdybych věděl, že to bylo o něm [Drake ] Udělal bych za nás změny .. tenhle rapper je tak gay. “Pusha-T od té doby odpověděl v řadě zpráv na svém Instagram Story. V prvním ze čtyř komentářů Pusha dal základní informace o tom, jak se vše s veršem odvíjelo.„Ano, @youngthug pár věcí: 1. Necítí se špatně, nikdo nevěděl, o čem ten verš je,“ napsal King Push. „Hlavy štítků, které jej zastavily, o tom ani nevěděly. Jen předpokládají, protože jim to řekl! Stejným způsobem řekl o verši Rosse „Mayback 6“. A pokud řekne rekordním výkonným abt rapovým veršům, Bůh ví jen to, co ještě řekne! Nezajímám se o policejní práci. Policejní rappeři nebo policejní nigové. “

kingpush přes InstagramV sérii následných příspěvků Pusha řekl Thugovi, že ho požádal, aby byl v záznamu. Pusha také řekl, že si nepřeje mít Thuggerovu úctu k tomu, co přináší v rapové hře na stůl. „2. @youngthug, byl jsi posledním veršem přidaným k písni, který je jen proto, že jsi o to požádal, “pokračuje Pusha-T. „3. A nejdůležitější @young thug, jen abychom měli jasno ... Nikdy bych nevyhledával ani nepotřeboval tvou úctu k tomu, co do této rapové hry přináším.

Virginie MC dodala, že by chtěl být odstraněn Připravované luxusní LP Pop Smoke . „@stevenvictor Žádám vás, abyste mě sundali z luxusního alba @realpopsmoke, abyste předešli jakémukoli zmatku, který by mohl unést tuto úžasnou práci,“ napsal.

Dotyčný záznam byl zjevně prozrazen a nedostal se na Pop Smoke Střílejte pro hvězdy Cílem pro Měsíc album kvůli závadě. Píseň má být přidána do projektu, ale není jisté, zda k tomu dojde i nyní.kingpush přes Instagram

kingpush přes Instagram

proč je ymw melly ve vězení

kingpush přes Instagram

Podívejte se, jak fanoušci hip-hopu pojmenovali nejuctyhodnější Diss Track všech dob