Oficiální příčina smrti Prodigy odhalena

Oficiální příčina smrti zesnulého Prodigy byla odhalena. Téměř dva měsíce po předčasném odchodu rapové legendy ve věku 42 let TMZ uvádí, že P zemřel dusením vejcem, zatímco byl léčen v nemocnici v Las Vegas.

P vystoupil s Havocem na show Mobb Deep ve Vegas, než vydržel vzplanutí srpkovitých buněk. Pro P byly výlety do nemocnice jen součástí života někoho, kdo se po celá desetiletí potýkal se srpkovitou anémií, takže nikdo neočekával, že zemře, jakmile se přihlásí do nemocnice ve Vegas.Dřív jsme chodili do nemocnice, víš, co říkám? Přítel P a člen Mobb Deep člen Havoc vysvětlil TMZ krátce po Prodigyho smrti 20. června. Ne jako každý den, ale řešíme to už více než 20 let. Takže, víš, P jde do nemocnice, zůstane tam asi tři dny, pět vrcholů a on se vrátí lépe než on. Takže to nebylo jako ne, nic jako: „Bože můj, blázen nemocný.“ Je to jen občas, má srpkovitou celu [krize].Hav nebyl příliš znepokojen stavem P, ale občas se s ním po odletu z Vegas ohlásil. Naneštěstí se věci rychle změnily v nejhorší.

Včera, v den promoce mého malého syna, mi někdo volal s tím, že jim někdo řekl, že slyšeli divnou zvěst - a to je v 11 hodin ráno - slyšeli, že P zemřel v nemocnici v Las Vegas, Hav připomenout.Pokračoval: Nyní vím, že je v nemocnici, ale no tak, vím, že není mrtvý. Myslím tím, že chodí do nemocnice pořád. Víte, pověsti jsou vždycky takové, obcházejte jako, víš, nějaká blbost. Takže, víš, cokoli. Abych byl upřímný, opravdu jsem se smál. Protože jsem s P přímo nemluvil, ale znal jsem jeho stav každý den, co jsem odešel. Ale pak jsem byl rád, dovolte mi zavolat našemu správci silnic, víte, podívejte se, co se děje, jen abych uklidnil mozek, i když vím, že je to lež. Zavolal jim tedy a já jsem jim musel zavolat zpět, nebo mi zavolal zpět, ani si nepamatuji, protože všechno je tak šílené. A správce silnice jen plakal, jako jsem to nikdy předtím neslyšel, a prostě jsem musel zavěsit telefon.

Od smrti P, fanoušci a rappeři z celého světa vzdali hold legendě Queensbridge. Nas ocenil Prodigyho provedením jeho ikonického verše z filmu „Shook Ones, Pt. II “v Nizozemsku. Kendrick Lamar a Eminem vyplivli některé texty P na Petera Rosenberga Real Late přenos.

Smrt P zanechala obrovský dopad na svět rapu a fanoušci budou nad jeho smrtí truchlit po mnoho dalších let.kolik si rappeři účtují za funkci

Viz Fanoušci Reakce na Prodigyho smrt