Post Malone and Ty Dolla Sign’s Psycho Hits No. 1 on Billboard Hot 100

Post Malone pokračuje ve shromažďování plaket za své nové album Beerbongs & Bentleys . Jeho nejnovější singl „Psycho“ představující Ty Dolla $ ign se dnes (11. června) dostal na první místo v žebříčku Billboard Hot 100.

Plakátovací tabule uvádí, že skladba je po Postu druhým hitparádou, po jeho 21 spolupráci Savage, „Rockstar“, která v říjnu překonala rekordy streamování Apple Music a Spotify. Tato nejnovější pocta přichází také pouhé dny po Postově Quavo představujícím singl „Gratulujeme“ z jeho alba z roku 2016. Stoney , byl certifikován osmkrát platina.stephen curry se zastřelenou písní

Současně se skladba „Psycho“ stává první písničkou Tyho jako uváděný umělec. Zpěvačka se přiblížila v roce 2016 jako host v písni Fifth Harmony „Work From Home“, která vyvrcholila u čísla čtyři. V poslední době vyvrcholila spolupráce společnosti Tyl s Khalidem a společností 6lack, „OTW“, v květnu na 57. místě.Zpěvák ‚Or Nah 'se bude snažit tuto hybnou sílu využít na svém připravovaném společném albu s Jeremih, údajně kvůli vydání tento měsíc. Duo nedávno uvolnilo singl projektu The Light. Ty také vydal luxusní edici svého alba Dům na pláži 3 v květnu.

Post Malone i Ty Dolla $ ign můžete chytit v září na festivalu Made in America ve Filadelfii. Poslechněte si jejich píseň „Psycho“ níže.Podívejte se na hip-hopová alba, která v roce 2018 trumfla Billboard 200 (dosud)

stav závratě v mysli 2 zip