Post Malone a Preme Přidejte se k Tiesto a Dzeko na New Song Jackie Chan

Právě včas na teplé počasí a nadcházející hudební festivaly se Post Malone a Preme spojili s producenty Tiesto a Dzeko pro Jackie Chan.

Vydáno 18. května, petarda vyrobená v Tiesto a Dzeko je ve skutečnosti novou verzí spolupráce Preme a Post Malone z nedávno vydaného alba kanadského umělce, Denní světlo. Zatímco verze Tiesto a Dzeko zachovává texty Preme a Post, skladba dostane nový rytmus připravený na taneční parket a převrátí pořadí veršů Preme.'Říká, že je příliš mladá, nechce žádného muže / Takže ona bude zavolej jí kamarádky, teď je to plán / právě jsem si objednal sushi z Japonska / Teď to chce tvoje děvko nakopat, Jackie Chan, 'Malone se ozve nad novým rytmem uptempo.Podle Tiesto se spolupráce mezi umělci spontánně spojila poté, co se s Dzekem setkali s Premem v Las Vegas. Dzeko a já jsme s Postem už nějakou dobu přátelé. Když jsme se setkali s Preme v Las Vegas, ukázal nám vokál, na kterém spolu s Postem pracovali, a zdálo se, že je to perfektní příležitost ke spolupráci, “řekl.

Zatímco verze Tiesta a Dzeko „Jackie Chan“ se na posledním projektu Preme neobjevují, rapper „No Defeat“ dostane nějakou pomoc od Offsetu, PartyNextDoor, Ty Dolla $ ign a Lil Wayne na albu.Poslechněte si níže Jackie Chan.

Štítek hudební svobody

Zobrazit nová hudební vydání z května 2018