Post Malone získává svůj vlastní filtr Snapchat

{h1}

Pokud jste někdy chtěli vypadat jako Post Malone, máte nyní šanci. Republic Records vydala a Beerbongs & Bentleys filtr pro Snapchat, který překrývá mnoho podpisových tetování Posta na vaší tváři.

sůl a pepa horké cool a brutální

Objektiv, který lze stáhnout pořízením snímku obrazovky s kódem nebo pomocí odkazu, vloží a Beerbongs & Bentleys obalový filtr alba kolem fotografie a do tváře přidá ostnatý drát, meč, logo zajíčka Playboy a tetování „Stay Away“. Po stažení lze filtr používat po dobu 24 hodin.V souvisejících zprávách Post Malone jedná o zahájení svého vlastního hudebního labelu. Informace odhalil rapperův manažer Dre London že Post nyní chápe, jak funguje hudební průmysl.„Post Malone si zakládá vlastní label a teď toho má hodně. Viděl hudební průmysl naruby a teď chce založit svůj label, “řekl. „Budeme to dělat tak, jak jsme to dělali od začátku, a samozřejmě se k tomu přidá distributor. Nechte dražení začít. “

láska a hip hop hollywood sezóna 3 epizoda 11 ddotomen

Od vydání Beerbongs & Bentleys počátkem tohoto měsíce zůstal Post zaneprázdněn. V poslední době si rapper odnesl Billboard Music Award za Top Rap Song díky svému 21 petardovi, kterému asistoval Savage, „Rockstar“.Podívejte se, jak stáhnout filtr Post Malone Snapchat níže.

Podívejte se na hip-hopové hudební festivaly 2018, které musíte vidět