Popcaan debutuje na festivalu Clash 2016 v nové verzi Drakea One Dance

Kulturní střet 2016 byl včera (17. června) v Londýně v Anglii. 02 Arena byla osvětlena zvukovým soubojem představení mezi Taylorem Gangem od Wiz Khlifa, Eskimo Dance, UKG Allstars a Mixpak v čele s umělcem Dancehall Popcaanem.

Všichni se objevovali, dokud se Pop a jeho posádka nezastavili tím, že debutovali s novou verzí Drakeova hitu One Dance. Alternativní verze obsahovala nové texty, které vytvořil Drizzy speciálně pro spolupracovníka skupiny „Controlla“. Dav 300 000 lidí navíc zuřil a karibský umělec dokonce bodl Wiz „Fuck Wiz Khalifa“ kvůli radosti z toho, že svým exkluzivním klenotem porazil pittsburského rappera.Caan a Drizzy mají dobrý vztah. Objevil se na Pokud to čtete, je příliš pozdě sledovat Poznej sebe. On byl také vystupoval v rané verzi skladby 'Controlla', která nedělala finální verzi Pohledy .Pop se dokonce postavil za Aubreyho, když mu na krk přicházeli další umělci. Pan Vegas vzal výjimku z Drake pomocí reggae umělce bez úvěru na Pohledy na což Popcaan reagoval videem varujícím Vegas, aby propustil kanadskou superhvězdu.

Nepokoušejte se porušovat mého bratra, teď, řekl Pop do kamery, nevíte nic o Unruly nebo OVO. Dodal: To je pravda. Mládí nechali na pokoji.Pravděpodobně je bezpečné předpokládat, že Drakea a Popcaana čekají v křídle ještě nějaké kolaby.

50 skvělých alb od rapperů s poetickými toky