Pop-punková kapela Yellowcard bude pokračovat v soudním řízení proti Juice Wrld ve výši 15 milionů dolarů

Nové podrobnosti se objevily v pop-punkové kapele Yellowcard proti soudu Juice Wrld v hodnotě 15 milionů dolarů.

Soudní proces, který skupina podala proti zesnulému rapperovi před jeho tragickou smrtí v roce 2019, byla pozastavena v únoru, protože v té době nebyl nikdo jmenován vykonavatelem majetku společnosti Juice. Podle soudních dokumentů získaných od XXL, které byly podány 2. července, bude případ pokračovat nyní, když bude rapperova matka jmenována vedoucím panství. Stížnost obviňuje Juice a producenty Taz Taylor a Nick Mira z kopírování záznamu Yellowcard z roku 2006 „Holly Wood Died“ pro skladbu Juice pro šestinásobný prodej platiny “ Bdělý spanek . “ Rock Feed novinky.„Soud přezkoumával účastníky řízení“ společná zpráva o stavu: soudní řízení o dědictví, v němž se uvádí, že soud pro závěti určil Carmelu Wallaceovou jako osobní zástupkyni pro Higginse Estate, “zní soudní spis a dodává, že„ pobyt je zrušen “.Soudní dokumenty podané 1. července, které obsahují názvy BMG Rights Management a Džus Nahrávací společnost Interscope odhalila, že rapperův majetek vyhledal právního zástupce pro pokračování soudního řízení na Floridě.

„The Estate najal samostatného právního zástupce k zahájení dědického řízení na Floridě, jehož jedním účelem bylo jmenovat osobního zástupce, který bude v této žalobě jednat jeho jménem,“ uvádí se v dokumentu. „Dědický zástupce informoval právního zástupce obžalovaných, že dědický soud jmenoval Carmelu Wallaceovou jako osobní zástupkyni pro Estate. V důsledku toho se nyní může Estate v tomto případě účastnit. “V únoru dal soud panství dvouměsíční lhůtu na vyřešení jmenované osoby.

Soud byl původně podán v říjnu 2019, těsně předtím Smrt Juice Wrld 8. prosince 2019. Yellowcard požaduje náhradu škody ve výši více než 15 milionů dolarů, kromě minulých i budoucích licenčních poplatků za tuto píseň. Požádali také o náhradu škody z prohlídek Juice Wrld.

Yellowcard zdůrazňuje podobnosti mezi jejich písní Holly Wood Died 'a Juice' Lucid Dreams 'pomocí grafu, který analyzuje obě části soudního sporu. Oblek zdůrazňuje Juiceovu lásku k emo pop rocku - žánru hudby, kterou Yellowcard dělal - a jeho dříve zmiňované ocenění za album Fall Out Boy z roku 2005, Z pod korkovým stromem. Na tomto albu je producent Neal Avron, který produkoval Holly Wood Died. Kapela nevěří, že to je náhoda.Jelikož je velmi běžné, že fanoušek děl vytvořených pro umělce konkrétním producentem poslouchá další díla téhož producenta, “uvádí se ve stížnosti,„ je pravděpodobné, že ocenění alba Defendant Juice Wrld za album Z pod korkovým stromem vedlo k vystavení alba Yellowcard Světla a zvuky a původní dílo „Holly Wood Died“.

XXL oslovil zástupce Juice Wrld o komentář.

Podívejte se na 26 z nejlepších hip-hopových alb roku 2005