Politický komentátor Ben Shapiro si myslí, že rap není hudba

Politický komentátor Ben Shapiro je už nějakou dobu oponentem rapové hudby. V poslední nedělní epizodě speciální show, Ben Shapiro Show , zveřejněný na YouTube v neděli (15. září), opět zdvojnásobil své pohrdání žánrem, který tvrdil, že to není ani skutečná hudba.

U posledního vydání své show si Shapiro sedl s indickým rapperem, autorem a hostitelem podcastu Zuby. Během dlouhého rozhovoru Shapiro sdílel své kontroverzní myšlenky na rap.„Podle mého názoru a z pohledu mého otce hudebního teoretika, který chodil do hudební školy, existují v hudbě tři prvky. Existuje harmonie, melodie a rytmus, “řekl Shapiro v 30:00 minutě rozhovoru. „Rap splňuje pouze jednu z nich, rytmickou sekci. Není moc melodie a není ani hodně harmonie. A tedy je to v podstatě mluvený rytmus. Ve skutečnosti to není forma hudby. Je to forma rytmického mluvení. Takže kromě objektivity toho, že mě rap tolik nebaví, to, co jsem řekl předtím, je, že rap není hudba. “Poté, co připustil, že nemá pevnou znalost obtížnosti zvládnutí rapového řemesla, nabídl svůj názor na tento žánr kulturně.

„Z venku, když poslouchám hip-hop, neslyším spoustu zpráv zaměřených na rodinu,“ dodal. „Ve skutečnosti slyším spoustu zpráv, které jsou pro ženy ponižující, slyším zprávy, které tlačí násilí a které pohrdají policií. Slyším zprávy, které považují vztahy mezi muži a ženami za něco na jedno použití a oslavují špatné zacházení se ženami ... Umělecká forma celkově má ​​nejen dopad nejen na mladé černochy, ale je nepřiměřeně naslouchána bílými mladými lidmi. Nelíbí se mi spousta zpráv, které slyším. “Shapirovy myšlenky na rap byly dobře zdokumentovány. V roce 2012 nabídl tento klenot na Twitteru „Fact: rap isn't music. A pokud si myslíte, že je, jste hloupí. “

Nezní to, jako by si to v nejbližší době změnil názor.

Podívejte se na 65 hip-hopových alb, které v roce 2019 dosáhnou 20 let