Pitbull a Flo Rida Drag Race ve videu Greenlight s představením LunchMoney Lewis

Pitbull připravuje vydání svého nejnovějšího alba Klimatická změna a upustí videoklip k singlu „Greenlight“, který pomáhali Flo Rida a Lunchmoney Lewis.

Neexistuje nic jako malý přátelský závod mezi přáteli. Vizuálně Pitbull a Flo Rida naskočili do dvou závodních vozů a projeli městem Miami, aby zjistili, kdo z nich vyjde jako vítěz. V dalších scénách trojice vezme večírek pod most, kde se uvolní s desítkami komparzů video vixen obklopených renovovanými jízdami ze staré školy.Když už mluvíme o vítězství, Pit byl minulý měsíc poctěn hvězdou na hollywoodském chodníku slávy.Kubánský rapper získal na ceremonii 2584. hvězdu. Připojuje se k užšímu seznamu rapových umělců, kterým se dostalo té cti, včetně Tupaca Shakura, Diddyho, Queen Latifah, LL Cool J a Pharrella.

Jeho nové album Klimatická změna má vyjít 7. října. Pitbull má nyní 10 alb v kariéře, která trvá tucet let sahajících až k jeho debutovému albu M.I.A.M.I. v roce 2004.Je naplánováno vystoupit na hudebním festivalu iHeartRadio 2016 spolu s headlinery Drakeem a Usherem 23. září. Mezi další špičkové umělce patří U2, Sting, Britney Spears, Sam Hunt, dvacet jedna pilotů, Billy Idol, Florida Georgia Line, OneRepublic, Sia, Cage the Elephant, Zedd, Tears for Fears a Ariana Grande.

Síť CW bude živě streamovat obě noci hudebního festivalu prostřednictvím CWTV.com a jejich The CW App. CW bude na koncert vysílat dvoudenní televizní speciál ve čtvrtek 6. října a v pátek 7. října od 20:00 do 22:00. ET / PT.

34 rapperů bude platinových v roce 2016