Philadelphia Rapper E-Dubble zemřel

Smutná zpráva dnes, protože MC E-Dubble z Filadelfie zemřel ve věku 34 let. Údajně E-Dubble trpěl agresivní infekcí, která se šířila po celém těle.

E-Dubble se narodil v Baltimoru ve státě Md., Ale posledních pár let žil ve Philly. Byl velkou součástí podzemní online rapové komunity. Pro svou hudbu často ochutnával indické a alternativní písně z 90. let. Internet v současné době truchlí nad jeho ztrátou, protože fanoušci po celém světě tweetují své oblíbené vzpomínky z trávení času s E-Dubble nebo poslechu jeho hudby. XXL vytvořil galerii těchto tweetů, které si můžete prohlédnout níže.Uživatel Twitteru @TheSmithPlays sdílel: „Ach můj bože. Právě jsem slyšel zprávu, že E-Dubble zemřel. Vždy bude absolutní legendou. Rest in Peace @EdubHipHop. “ Mezitím účet @HomelesPenguin tweetoval, „e-dubble byl v té době opravdovou legendou, používal ho pro všechny mé montáže CoD ... idk, jak to nikdy nezvládl velký R.I.P.“Níže si můžete také poslechnout nejoblíbenější píseň skupiny E-Dubble „Be a King“, která získala více než 13 milionů zhlédnutí na YouTube. Nelze popřít, že téměř sedm stop měl v mikrofonu spoustu dovedností.

'Moje hlava nad vodními myšlenkami těm, kteří se tento týden ztratili / Všechny tyto tragédie se opakují,' vyplivne. „Jako kdybychom neměli potřást sračky, nemohu na to mluvit / Pěst do nebe, ale nemůžu na to bít / Pít v mém šálku, takže budu napil se na něj / Cam Newton je naštvaný, nemůže mít ztuhlou paži. “Pokud si chcete přečíst více o E-Dubble, podívejte se na jeho rozhovor s Baltimore Magazine z roku 2014. Dnes (15. února) hip-hopový svět truchlí také nad smrtí dalšího respektovaného rappera. V tento den před osmnácti lety byl zavražděn legendární Harlem MC Big L.

Hip-Hop reaguje na smrt Philly Rapper E-Dubble