Philadelphia Eagles vyběhne do Meek Mill's Dreams and Nightmares (Intro) na Super Bowlu 2018

Meek Mill může být zamčený, ale jeho přítomnost byla stále cítit na největší scéně fotbalu. V neděli (4. února) utekly Philadelphia Eagles za zvuků legendárního filmu „Dreams and Nightmares (Intro)“ rapperů Philly, jak byly představeny na Super Bowlu 2018.

Pokud jste sledovali Meekovu kariéru od začátku jeho komerční životaschopnosti, už víte, že skladba slouží jako začátek debutové hlavní značky LP. Ostrý kontrast mezi sentimentálním klavírem na začátku písně a zuřícími toky a aspiračními pruhy, které ji následují, nastavení, které zrcadlilo Tee Grizzley 'First Day Out' o čtyři roky později, z něj dělá jedno z Meekových ; nejtypičtější písně.



„Pokud se chystáte jít s písní Philly, se kterou se chystáte,“ řekl obranný konec Eagles Brandon Graham pro NFL.com o rozhodnutí týmu utéct na klasické intro Meek Mill.



útulné pásky vol 2 obal alba

Grahamův kolega Eagles DE, Derek Barnett, říká, že vyčerpání písně bylo způsobem, jak ukázat lásku rapperovi MMG, který byl za mřížemi, protože byl 6. listopadu 2017 odsouzen ke dvěma letům vězení za porušení probace. .

'Pokorný, víš, teď je zavřený, takže pro něj musíme držet město.' Nabídl Barnett. „Prostě nás to rozjede. Dává nám dobrou energii. Jen trochu šťávy navíc. “



Graham, Barnett and the Eagles se nyní budou snažit sundat Toma Bradyho a New England Patriots.

Podívejte se níže na video, jak Eagles docházejí k proslulé úvodní písni Meek Mill.

seznam 2014 hip hopových písní

Podívejte se na fotografie různých pohledů Meek Mill za ta léta