Pharrell Williams vyhrál Producenta roku, neklasický na cenách Grammy 2019

Pharrell Williams získal v neděli (10. února) prestižní cenu producenta roku, neklasickou cenu udílení cen Grammy 2019. Veteránský hitmaker porazil další chválené kandidáty Kanye West a Boi-1da za slavnou čest. O cenu se ucházely také Linda Perry a Larry Klein.

Rodák z Virginie byl oceněn za produkční práci na filmu The Carters. bombastická skladba Apeshit, minimalistická melodie Justina Timberlakea Muž z lesa „„ Migos “ hlavička kývnutí „Stir Fry,“ pop-popová hra Ariany Grande 'Sladidlo' a eklektické album N.E.R.D, Nikdo opravdu neumírá .V rozhovoru pro rok 2018 Quavo odhalil, že on a Pharrell vytvořili instrumentální nástroje pro skladby „Stir Fry“ a „Apeshit“ během jedné hodiny. Ne, nejde o překlep.'Byl jsem v laboratoři s Pharrellem.' Vlastně jsem vytvořil „Apeshit“ a 'Stir Fry' ve stejný den a hodinu, “vzpomínal. „Udělal jsem„ Stir Fry “ nejprve, pak hned poté natáhl další rytmus a my jsme udělali „Apeshit“. “

„Odešel jsem oba záznamy a on mi poslal„ Stir Fry. “ Řekl jsem mu, že to použiji pro album, “pokračoval. „Úplně jsem zapomněl na„ Apeshit “- Právě jsem na to zapomněl. Věděl jsem, že s tím něco udělá, a pak mi jednoho dne zavolal a řekl: „Je to odsud“ a rozhodně to bylo. “Gratulujeme Pharrellovi k získání ceny Producent roku.

Nezapomeňte se také podívat na náš seznam vítězů cen Grammy 2019, kde se dozvíte, kdo si na akci plné hvězd odnesl trofeje.

Podívejte se na fotografie svých oblíbených rapperů a producentů na červeném koberci Grammy Awards 2019