Lidé si myslí, že Eminem je důvod Joe Biden vyhrál Michigan v prezidentských volbách

Demokratický kandidát na prezidenta Joe Biden je projektovaným vítězem státu Michigan v prezidentských volbách v roce 2020 a fanoušci Eminema říkají, že rapper měl podíl na vítězství bývalého viceprezidenta.

Ve středu (4. listopadu) američtí občané stále neobdrželi zprávu o tom, který ze dvou prezidentských kandidátů - Biden a prezident Donald Trump - usedne do Oválné pracovny. Je však známo, že prezidentský nadějný Joe Biden vede závod a podle The New York Times prostřednictvím Associated Press zachytil Michigan i Wisconsin - dva státy, které Trump vyhrál během voleb v roce 2016.Lidé nicméně na sociálních médiích naznačují, že v pondělí (2. listopadu) zveřejnila kampaň Biden, která obsahuje Em's 8 míle hit „Ztraťte se“ byl faktor, který přispěl k tomu, že 77letá veřejná osobnost zvítězila ve volbách v domovském státě Detroitu.Začátkem tohoto týdne Biden měl premiéru 45sekundový černobílý videomontáž, který sloužil jako prostředek k povzbuzení lidí, aby se dostali k volebním urnám a volili. Vizuál začíná Emovým desetinásobným platinovým prodejem, za který v roce 2003 také získal Oscara.

Nejen, že Joe Biden sdílel reklamu prostřednictvím sociálních médií, ale také Eminem. „Jedna příležitost ... # Hlasujte,“ napsal Em k příspěvku na Twitteru.O dva dny později lidé sdílejí své myšlenky na to, jaký dopad mohl mít Slim Shady na Bidenovu výhru.

„Chtěl bych si myslet, že Eminem umožnil kampani Biden používat„ Ztratit se ' vedlo k tomu, “tweetovala jedna osoba.

Další řekl: „Biden používá Eminemovu stopu ve své kampani a nyní právě vyhrál Michigan Musí se cítit skvěle & # x1F602; & # x1F602; & # x1F602; #ElectionNight. 'Poměrně málo lidí sdílí výše uvedený sentiment a jejich reakce naleznete níže.

Podívejte se na 50 faktů o Eminemovi