Lidé si myslí, že nové hudební video 6ix9ine dokazuje, že Nicki Minaj je těhotná

Lidé na sociálních médiích mají pro Nicki Minaj několik otázek po vydání jejího videa a nového videa společnosti 6ix9ine s názvem „Trollz“, ale existuje zejména otázka, na kterou se fanoušci ptají.

Nicki a Tekashi dodali barevný vizuál pro svůj nový rekord v pátek (12. června) o půlnoci. Krátce poté, co fanoušci a lidé na sociálních médiích sledovali klip, začali spekulovat, zda rodák z Queensu v New Yorku čeká dítě. Je Nicki Minaj těhotná?Ve videu je několik scén, ve kterých Nicki odhaluje ploché břicho, ale existují i ​​jiné, kde není zobrazeno její celé tělo. To vedlo ke spekulacím, že mohla nechat upravit středovou část, aby zakryla potenciálně rostoucí bouli dítěte.kde se vzala remy máma

„@NICKIMINAJ Viděl jsem žaludek, protože jsi to opravdu zkusil s úpravou Vím, že jsi těhotná,“ napsal jeden uživatel Twitteru.

Hodiny po debutu videa „Trollz“ nahrála Nicki na svou stránku Instagram obrázek, který dále podporoval požár pověsti o těhotenství. Na obrázku, Nicki má na prsou barevné paštičky, jak je vidět na videu, a stříbrný spodní díl bikin s vysokým pasem, ale její břicho je stále vidět. Fanoušci si myslí, že její žaludek vypadá, že je těhotná.Zatímco někteří fanoušci žasli nad nahráváním, jiní se ptali, zda je budoucí máma.

„Počkej, je Nicki těhotná?“ Řekla jedna osoba.

Není to poprvé, co se fanoušci Nicki zeptali, zda je nebo není těhotná. Minulý měsíc se během improvizovaných otázek a odpovědí na Twitteru zeptal fanoušek Nicki pokud vařila v karanténě uprostřed pandemie koronavirů. Odpověděla fanouškovi sdílením různých chutí na jídlo, které měla. Další zastánce se pokusil dát dvě a dvě dohromady a zeptal se, jestli rapper zažívá ranní nevolnost, a narážel na to, že je možná těhotná.„Lmao,“ tweetovala Nicki. 'Žádné zvracení.' Ale nevolnost a močení non stop. Omg, co si myslíš, že to znamená kluci ???? Lmaooooooooooo. “

pharrel upustit jako horký

Nicki zatím nemluvila o nejnovějších pověstech o těhotenství.

Podívejte se níže na další reakce dobrých lidí na sociálních médiích o tom, že Nicki potenciálně očekává dítě.

Podívejte se na 25 z nejlepších ilustrovaných hip-hopových alb a obalů mixů všech dob