Lidé si uvědomují Tylera, Stvořitel je hlasem náhodné osoby v Grand Theft Auto V

Tyler, Stvořitel před několika lety přidal do svého životopisu hlasový talent pro videohry, ale vypadá to, že si to lidé teprve začínají všímat.

28. listopadu záběry představující Tylerův hlas od téměř 10letého chlapce Grand Theft Auto V videohra začala kolovat online prostřednictvím Divná budoucnost fanouškovská stránka na Twitteru. V tomto konkrétním klipu je slyšet mužský hlas, který není rapperem, jak říká: „Člověče, dostávám v poslední době bandu fen.“ Pak, Tyler tvůrce Hlas, který patří další mužské postavě, která má na sobě bílé tílko a drží něco, co vypadá jako 40 uncí piva, říká: „Sakra. Ano, máte rádi bramborový salát? Protože mám rád bramborový salát, nigga. 'O několik okamžiků později Tyler jako herní postava pokračuje: „Ano, je mi špatně z těchto myslících rodin niggasů, není to skutečné, nigga.“ Poté, co počáteční mužský hlas řekne kalifornskému rýmovi: „Muž, drž hubu. Člověče, už mě unavuje ústa, 'Tyler, když postava z videohry odpovídá:„ Ach, chceš, abych tě zbil? ' V tom okamžiku se oháněla stříbrná zbraň a následoval boj mezi těmito dvěma muži.Grand Theft Auto V vyšlo v září 2013. Lidé si však teprve nyní začínají uvědomovat, že hlas bývalého člena Odd Future je součástí akční adventury.

Jedna osoba tweetla: „Proč právě zjišťuji Tylera, tvůrce vyjádřil v Gta v & # x1F480; & # x1F480; & # x1F480; nějaký náhodný chlápek.“Další napsal: „Jsem kurva mrtvý Tyler tvůrce opravdu hlas pedál v GTA. '

Tyler tvůrce ve skutečnosti potvrdil v roce 2013, že se objeví ve videohře.

`` POKUD MÁTE GTA V IM HLAS NÁHODNÝCH LIDÍ TAK YEAH, `` tweetoval 18. září 2013.The velká automobilová krádež Série videohier, která byla vyvinuta společností Rockstar North a publikována společností Rockstar Games, byla poprvé uvedena na trh v roce 2008.

Tyler, The Creator není jediným členem hip-hopové komunity, který je ve videohře uveden. V srpnu bylo oznámeno, že TDE rapper ScHoolboy Q je hráč na PGA Tour (Asociace profesionálních golfistů) 2K21 video hra která klesla 21. srpna.

Uvidíte více reakcí na lidi, kteří si uvědomují, že Tyler, Stvořitel je hlasem Grand Theft Auto V níže.

Toto jsou nejlepší alter ega v moderním rapu