Peewee Longway je jednou z hip-hopových tajných zbraní

26. srpna 2015 Peewee Longway opustil rap. Od tohoto dne Peewee Longway už nikdy nebude rapovat, he řekl na Twitteru , tak na mě nepřicházej s tím sračky, nebo s tím nemá nic společného, ​​udělal jsem Bacc BS.

Byl to zhruba týden poté, co upustil od druhé své splátky Peníze, libry, střelivo série mixtape, kterou posvítil na ostatní umělce ve svém týmu MPA Bandcamp a zároveň zahrnoval vlastní kolaborace s dalšími atlantskými rappery jako Quavo a Offset.Celý život rozhodně nechtěl být rapperem. Jeho posádka MPA začala spěchat na ulici dlouho předtím, než někdo z nich vzal mikrofon. Takto se setkal s lidmi jako Gucci Mane a Bankroll Fresh, daleko od jakéhokoli studia. Začal rapovat kolem roku 2012, ale až v roce 2013, kdy Guwop uvedl Longway do 1017 Records těsně předtím, než se Gucci zamkl, vydal krátký a podsaditý rapper svůj debutový mixtape, Běh po hale .Longway, která se v roce 1984 narodila jako Quincy Lamont Williams, vyrostla na Hot Boys, Soulja Slim a strýčku Lukeovi v bytovém projektu Jonesboro South v zóně 3 v Atlantě, čtyři dveře od Young Thug. Znali se po většinu svého života a navzdory trochu odlišnému přístupu k rapu se Longway nikdy necítil vypnut Thuggerovým výstředním stylem. Ačkoli spolu už nějakou dobu nepracovali (Wee říká, že na Thuga ještě nenastoupil, ale chce), jejich vztah byl vždy bratrský; byl to Peewee Longway, kdo přesvědčil Gucciho, aby podepsal Young Thug do roku 1017, než se k týmu vůbec připojil i Longway. Guwop důvěřoval rapperovi 'Good Crack' tak hluboce, že tvrdí, že podepsal Thuga na místě, aniž by vyslechl hudbu Jefferyho, čistě mimo sílu Longwayova kosignu.

The Pane Blue Benjamin tvůrce má v Atlantě vždycky byl prostředníkem, důležitým prostředníkem v elektrickém okruhu talentů. Bylo to na jeho starém místě, ve známé hale, kde spolu s Thugem natočili video pro jednu ze svých prvních a nejsilnějších nahrávek. Naloženo, Jeffery se tyčí nad Longway v celém vizuálu. Také tam přišel s pojmy jako dab a pipeline up (dále popularizovaný kolegy z běžecké lobby Jose Guapo a Skippa Da Flippa) a byl to Longway, kdo jako první přivedl Migose na Coach K a Pee na Quality Control.Ale kromě toho, že je někým, kdo dělá věci v zákulisí, je to lyrická dravost Longway, která ho odlišuje od ostatních rapperů na scéně. Jeho předání je neuvěřitelně rychlé, jako by byl vždycky vzrušený, takže jeden by se měl divit, když dýchá během veršů. Je to poněkud odlišné od toho, co se dnes očekává v Atlantě, kde se v posledních letech uchytil pomalejší a svůdnější zvuk. Shromažďuje slabiky tak hustě, že dokonce i LL Cool J, plakátový chlapec zlatého věku hip-hopu, vyznává svůj fandom pro Peewee Longway.

láska hip hop hollywood sezóna 3 epizoda 8

Navzdory, nebo snad kvůli tomu, že měl styl, který vyčníval ze zbytku smečky, se jeho hudba mimo Atlanty nikdy nerozhořela, jako to udělala hudba Thuga nebo Richa Homie Quana, a tak ke konci léta 2015, přestože měl několik mixů pod opaskem už neměl pocit, že mu hudba jde po svém. Cítil jsem se určitým způsobem, protože jsem upustil od hudby a nešlo to tak, jak jsem chtěl, takže jsem z toho sakra upustil, řekl. Jeho odchod z hudby byl krátkodobý, nicméně, jak dny později byl zpět a propagoval nadcházející vydání.

O pár měsíců později upustil od svého oficiálního alba, Pane Blue Benjamin, jeden z nejlepších rapových projektů roku 2016. Posílený produkcí od go-to guys jako TM88 a Will-A-Fool, projekt pomohl obnovit zájem o rappera a v loňském roce vedl k dalším dvěma snahám: Peníze, libry, střelivo 3 a Longway Sinatra, celovečerní spolupráce s producentem z Atlanty Cassiem Jayem.Nyní pracuje na produkcích jako Jay a Lil Mister na nadcházejícím Blue M&M 3, a vypadá, že má kolabs Školák Q a Jazze Pha v pracích, stejně jako další projekt s názvem Stav techniky On stále záznamy ve skříni stejně jako ten, který jsme ho viděli vyrábět v Sneakin N Geekin, i když občas nahrává také do Billboard Studios a doufá, že bude v blízké budoucnosti spolupracovat s Lil Waynem. I přes vzestupy a poklesy hudebního průmyslu je Peewee Longway zpět v běhání po hale.

Podívejte se na 20 z vašich oblíbených rapperů pojmenování jejich oblíbených rapperů