PARTYNEXTDOOR nabízí více stejného smyslného zvuku na „PARTYNEXTDOOR 2“

Málokdo zachytil největší úspěch roku 2013 lépe než PARTYNEXTDOOR, který neskutečně rychle vystoupil z mlhavého světla Drakeova Houstatlantavegas. Společný podpis a Říjnový vlastní blogový příspěvek v dubnu 2013 nejviditelnější postava v hip-hopu okamžitě proměnila PND's Make A Mil na bzučivý singl, ale na rozdíl od svého šéfa OVO neměl PARTYNEXTDOOR zájem o prozrazení podrobností o sobě divákům. Humor se stal silně záhadným - umělec prodávající estetiku hlídaného chladu, ten, kdo jen ukázal tvář skrz silně rozmazaný obal alba, hulákal linky jako, Talk here není levný, ale je to za rozpočet, zlato / lízám tě, Dick ya, a to je slovo pro veřejnost na Wild Bitches. Minulé roky PARTYNEXTDOOR nabídl tupší, ale stejně dostupnou verzi The Weeknd a tak dále PARTYNEXTDOOR 2 , vzorec zůstává stejný.

Texty PND sužuje platina, ale klepání PND 2 protože jeho tvorba písní je zjevně srovnatelná s kritickým pornografií jejího scénáře. Zvukově album poskytuje konzistentní směs hypnotického vztlaku a nejlepších skladeb PND 2 jsou ti, kteří se příliš nesnaží a mohou se pohodlně usadit na pozadí pozdní noci. Ti, kteří líně nabízejí vyprávění nebo jsou přepálení funkcí Auto-Tune, jsou zatím přinejlepším zapomenutelní.PARTYNEXTDOOR 2 začíná u většiny z nich. East Liberty se otáčí mezi otupělými verši a relativními opasky o ambivalenci směrem k letním letům, jak sezóna končí, doprovázená pulzujícím vzorkem manchesterského producenta Holy Other. Podivná kulisa a lehký háček Muse je nejhladší skladbou LP a navzdory svému podivnému názvu a přímému převrácení Disclosure je Sex On The Beach čtyři minuty vyleštěné drzosti, která pravděpodobně posluchače inspiruje k letu do Miami.

dopis soudci žádající o shovívavost

Žádná z těchto písní nenabízí žádnou lyrickou hloubku; zatímco jeho mentor OVO romantizuje markantiny a nestydí se vysílat své úmysly a nejistoty, PARTYNEXTDOOR si libuje v tom, že se nikdy nezlomí ze svého otupeného exteriéru. Na PND 2 , zdůrazňuje to až do karikatury. Potřebujete to dostat, když je horko, protože mi je občas zima, zpívá Žízeň; Jo, pořád střílíš, nepotřebuji Bic / mám peníze, nepotřebuji děvku, dodává pro správnou míru SLS. Prázdné chvály však dostatečně dobře vyblednou za dobrým rytmem, zatímco volná, nepředstavitelná témata, která přetrvávají v celé písni, ne. Její cesta, navzdory kvílení saxofonu a skitteringu 808, je těžké poslouchat kvůli vapiditě jejího příběhu, který podrobně popisuje nepopsatelnou dívku, která se dostává do posádky PND. Jediná věc, kterou posluchač ví o dané zdánlivě obyčejné dívce, je její sklon k pádu, stejně jako Lindsay Lohan, a způsob, jakým nedokáže vyniknout, je vysvětlen jako dívka se světlou kůží v posádce se světlou kůží. Belong To The City a Grown Woman jsou další nepůvodní písně o dívce, která se v klubu setkala s nerozhodností.

PARTYNEXTDOOR také dokázal zaujmout dojem mladého Thuga, že na zadní polovinu projektu nasazuje střídmě. V polovině Recognize, prvního singlu alba s Drakeem, PND zahajuje vystupňované squawky, které Thug proslavil, a pokračuje v nich v další skladbě Options. Hlas PARTYNEXTDOOR je dost dobrý na to, aby vydržel, aniž by byl utlumen v Auto-Tune, a nejhorších okamžicích PARTYNEXTDOOR 2 nastane, když se pokusí přetížit hák.Výšky PND 2 mají replay hodnotu a minima - i když jich je určitě více - se mísí se zbytkem alba, protože se hraje v pozadí ložnice. PARTYNEXTDOOR nemá zájem o pokoru, a přestože ji nedokáže vyjádřit zvlášť kreativně nebo originálně, PARTYNEXTDOOR 2 splňuje své velmi transparentní cíle: oslavovat životní styl, sex se soundtrackem a zajistit, aby sousední večírek vypadal jako exkluzivní událost roku. —Steven Goldstein

nová píseň r & b 2016