PartyNextDoor kapky New Song Loyal Featuring Drake: Listen

PartyNextDoor je zpět a přinesl s sebou 6ix Boha.

O půlnoci v pátek (22. listopadu) vydala společnost PND novou skladbu Loyal, která obsahuje vokály Kačer . Píseň má ostrovní vibrace a je produkována 40 a OG Parker.nejlepší hip hopová kompilační alba všech dob

„Po celou dobu jsem loajální / mám na sebe peníze a jsem loajální,“ zpívá Party na klubové scéně. „Dostal jsem peníze do kapsy, jsem věrný, ooh / Bolest odejde, když jsem opilý / Bolest odejde, když jsi se mnou (Já) / I když všechny tvé problémy vypadají riskantně / Je to všechno pod řízení.'Drizzy pokračuje v jízdě na hřebeni. 'Je pravda, že jsi hvězda v mé hlavě (to je pravda) / Nepotřebuješ vést válku s mými přáteli, ne, ne,' říká. 'Je pravda, že jsi tak zlý, že nemusíme předstírat / Ale já nechci válku s tebou ani s mými přáteli.'

love & hip hop atlanta sezóna 5 epizoda 9

Party také vydala další singl s názvem „Zprávy“. Píseň je jemnější než Drizzyho kolab, ale přesto bouchne.V srpnu Drake škádlil fanoušky, že nová hudba přichází z PND, během druhé noci OVO Festu 2019. Drizzy, který v té době právě dokončil své evropské turné , sdílený s davem, 'PartyNextDoor - nový PND na cestě!

V úterý (19. listopadu) pak strana skočila na svůj účet Instagram a zveřejnila svůj obrázek s titulkem „Pátek“, který poslal fanoušky do tizzy na sociálních médiích. Nemluvě o tom, že Drake, jeho šéf OVO Sound, vklouzl do své sekce komentářů a zanechal řadu sněhových vloček a zmrzlé tváře emodži.

suicideboys chci zemřít v New Orleans

PND od té doby nevydalo celovečerní projekt Sedm dní EP v září 2017. Jeho Barvy 2 EP klesl několik měsíců před tím.Níže si můžete poslechnout nejnovější písničky PartyNextDoor.

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových alb od roku 2000