PartyNextDoor debutuje Přijďte se podívat na video s Kylie Jenner

Snapchat je vlna. Dnes (23. června) se PartyNextDoor dostává na populární platformu sociálních médií a přináší vizuál své populární písně „Pojď a uvidíš mě“. Jeho rumored flame, Kylie Jenner, se také objevuje v klipu režiséra Adriana Martineze. Pokud aplikaci nemáte, můžete video sledovat výše na YouTube.

Hudební video obsahuje PND hrající na klavír na večírku, kterého se také účastní Big Sean a Jhené Aiko. Party a Jenner komunikují na svých iPhonech prostřednictvím různých sociálních médií; v jednu chvíli se Jenner posouvá příběhem Snapchatu PND. Party zjevně touží po setkání s Jennerem, zatímco druhá si dává čas na líčení.žij na koncertě wiz khalifa curren y

PND croons, „Byl jsem celé dva dny vzhůru a přemýšlel jsem, co jsem udělal, abych tě udržel v chodu / Palec skrz hlasové zprávy, které jsi mi nechal a řekl mi, kde jsem se pokazil / přiznám se, je mi líto, když cítím, že jsem promiň / Věci se mění, lidé se mění, pocity se také mění / Nikdy si nemyslel, že by tě změnily okolnosti / Řekl jsi, že jsi nikdy neobchodoval ne, jo, řekl jsi to / A já jsem ti uvěřil, když mi řekli, že to myslíš vážně / Ale tak či tak jste stále pozváni a já vám nemohu ani lhát. “Věci dostanou lil parní mezi Party a Jenner na konci videa. Poté, co si během klipu poslali SMS a navzájem se snapchatovali, se torontská zpěvačka R&B a kalifornská realitní hvězda konečně setkaly v dešti na krátkém líčení.

Zajímavostí je, že Drakeova část je vystřižena z videa. Místo minutového verše se Party rozhodla pro saxofonové sólo, které slouží jako pozadí pro PND a Jennerovu polibkovou scénu.Výše si můžete prohlédnout tři a půl minutové video. Jeho nový projekt, P3 Očekává se, že brzy poklesne.

Podívejte se na fotky z videa „Přijďte a uvidíte mě“ ve hře PartyNextDoor

lyžařská maska ​​boha propadu a xxxtentacion

50 skvělých alb od rapperů s poetickými toky