Oz, producent Drake, Travis Scott, sdílí pět nejlepších oblíbených Beats, které vytvořil

Nechte The Beat stavět
Rozhovor: Peter A. Berry
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil ve vydání časopisu XXL Magazine na podzim 2020, nyní stojí.

Od svého prvního amerického rapového umístění v roce 2013 u Meek Mill byl švýcarský Ozan OZ Yildirim v posledních několika letech v sicko módu. Poté, co za necelý rok přistál tři singly na předních místech žebříčku Billboard Hot 100 (Nejvyšší v místnosti od Travise Scotta, Future's Life Is Good a Drake's Toosie Slide), 28letý beater se stala jedním z nejžhavějších jmen v kruzích hudební produkce. Telefonování z Curychu, OZ dává XXL snížení jeho produkčního stylu, spolupráce s Drakeem a další.XXL : Jak byste popsal svůj produkční styl?Oz: Myslím, že můj podpis je velmi jednoduchý. Jen moje rytmy jsou vždy jednoduché, ale stále obtížné. Pokud posloucháte moje rytmy z pohledu producenta, vždy uslyšíte zvuk nebo něco, co producenti vědí, OK, toto není obyčejný zvuk. Vyrostl jsem v mnoha přechodech, jako když se pop opravdu zbláznil, pak elektronická hudba a pak bije Scott Storch a pak bije Timbaland. Takže jsem vyrostl se všemi těmito zvuky. Rozhodně jsem je všechny smíchal do jednoho zvuku.

Ve své kariéře jste pracovali s Drakeem, Travisem Scottem, Meek Millem a mnoha dalšími umělci. Pro koho je tvůj oblíbený umělec?To je Travis. Kačer. Vlastně ráda pracuji s kýmkoli, protože nemůžu dělat hovězí maso, a i když se jim moje beaty nelíbí, pořád mě žádají o beaty. Nikdy na mě nezapomněli. Kdykoli jde o produkci nebo nové album, vždy přemýšlejí o Ozovi, což mě nutí si toho všeho vážit, a proto opravdu ráda se všemi pracuji.

Jaké jsou vaše pětice nejoblíbenějších beatů, které jste dosud vyrobili?

Prvním úderem je [a] Meek Mill [píseň] s názvem Cold Hearted, kterou miluji. Je to nadčasové. Stále to miluji dodnes. Druhý by byl Travis Scott’s Backyard, který miluji. [Rick Ross '] Zlaté růže. Sakra, člověče. Je to tak těžké. Samozřejmě [Travis Scott] Sicko Mode. Řekněme [budoucnost] Život je dobrý . Ve skutečnosti je všechny miluji, ale bude to moje první pětka, na kterou jsem hrdý, protože se od sebe tak liší.Za necelý rok jste měli tři top pět singlů Billboard Hot 100. Jak se to cítí?

Nikdy jsem neměl bláznivý singl nebo hit jako je tento. Měl jsem klasické písně jako [Travis Scott’s] Backyard nebo Cold Hearted with Meek nebo [jiné dobré písně] s jinými rappery, ale nikdy jsem na Billboardu neměl žádné hity. Vždycky jsem byl rád, Yo, taky to chci, jednoho dne, a pak [Travis Scott’s] Nejvyšší v místnosti byla č. 1 a pak o tři měsíce později [Future’s] Life Is Good [je] č. 2 a pak o tři měsíce později, další č. 1 s Drakeovým Toosie Slide. Méně než půl roku má tři skladby na Hot 100, je to prostě šílené.

2pac rokenrolová síň slávy

Podívejte se na více od XXL číslo podzimu 2020 včetně našeho 2020 XXL Rozhovory třídy prváka s NLE Choppou, Polo G, Chikou, Baby Keem, Mulat Jack Harlow, Rod Wave , Lil Tjay, Calboy, Fivio Foreign, Lil Keed a 24kGoldn, rozhovor s hip-hopovým feťákem s Denverem Nuggetem, strážným Jamalem Murrayem, přečtěte si jeden ze závěrečných rozhovorů Pop Smoke, který byl natočen Klasické album Young Jeezy Let's Get It: Thug Motivation 101 , zjistit, co se děje Připravované album a filmové role T.I. , podívejte se, kde je teď nováček XXL XXL Class 2019, ponořte se do organizace sociální spravedlnosti, dokud nebude politicky nabitý a tolik potřebný rozhovor Freedom Classman Class 2020, jak hip-hop převzal TikTok, vnitřní pohled na Filmová hudební skupina Díky tomu, že se hlavnímu štítkovacímu stroji podařilo získat peníze, manažer Juice Wrld vrhá světlo na dobré vedení umělce, Freddie Gibbs hovoří o tom, že je G.O.A.T. Abby Jasmine pojednává o písních, které definují její kariéru a další.

XXL

Podívejte se na rok 2020 XXL Třída prváka