Ofsetové kapky 100 000 $ na brýlích Cartier s diamantem a dvěma novými řetězy

Ofset se snaží kapat do diamantů a zlata stejně jako jeho manželka Cardi B. Podle TMZ , otec dítěte Kulture na začátku tohoto týdne (6. listopadu) udeřil do klenotnictví v Atlantě a požehnal si nové řetězy a vzácný pár sklenic Cartier, které nenajdete v žádném průměrném obchodě v Americe.

Migosův rapper šel do The Icebox v Atlantě, aby pořídil několik zlatých a stříbrných diamantových náhrdelníků označených za 40 000 dolarů za kus, než kopíroval nový pár brýlí Cartier s diamantem v hodnotě 20 000 dolarů. Sheesh.Řetězy mají dohromady nejméně 80 karátů diamantů a samotné brýle mají 10 karátů. Dá se bezpečně říci, že ofset zůstane dlouho ledový.

Nedávno bylo potvrzeno, že Migos, Ludacris a Lil Jon budou titulovat na EA Sports Bowl Bud Light Super Bowl Music Festu. Na akci se Offset, Quavo a Takeoff podělí o pódium společně s lidmi jako Metro Boomin, Lil Yachty a Lil Baby. Mělo by to být drogy.

Quality Control se zrodil v ulicích Atlanty, takže pro nás mělo smysl účastnit se EA Sports, abychom pomohli předvést Atlanta Hip-Hop jako oficiální výkop největšího sportovního víkendu roku, zakladatelé QC Kevin Coach K Lee a Pierre Pee Thomas uvedl ve společném prohlášení.Pozdrav k vyrovnání.

Podívejte se na fotky Migose Různý vzhled v průběhu let