Noname se zdá, že odpovídá J. Coleovi na píseň New Song Song 33: Listen

Zdá se, že Noname oslovuje J. Colea a kontroverze kolem jeho záznamu ‚Sníh na Bluff ' na její překvapivou novou píseň.

Ve čtvrtek (18. června), dva dny poté, co zakladatel společnosti Dreamville Records upustil od singlu „Snow on tha Bluff“ a dostal údajnou kritiku za údajně fotografování na Noname Zdá se, že rapovala o incidentu na novém singlu s názvem „Píseň 33.“ Coleova píseň uváděla, že kritizoval černé ženy za to, že si nenašel čas na vzdělávání černé komunity v otázkách sociální spravedlnosti způsobem, který je srozumitelnější.tři 6 mafiánských shonů

Rapper-aktivista sdílel odkaz na svůj nový záznam prostřednictvím Twitteru. V následném tweetu zveřejnila obrázek obsahující text písně. Píseň navazuje na řadu skladeb, které dříve vydala v průběhu let, s názvem „Song 31“ a „Song 32.“Před oslovením Colea v písni hovoří o dalších důležitých otázkách v komunitě černochů. Začne ze stopy a zmíní smrt Oluwatoyin Salau (označovaný jako Toyin) , 19letá aktivistka Black Lives Matter, která byla minulý týden zavražděna poté, co byla sexuálně napadena mužem z kostela, který jí nabídl útočiště. Rhymer chovaný v Chicagu se také dotýká nesčetných dalších černošských žen, které byly společností oběťmi, zabity a vysídleny.

jak dlouho jsi byl ve vězení

„Jedna dívka chybí, druhá chybí „Opravdu chce o mně psát, když je svět kouřový? / Když jsou to lidé na stromech? / Když byl George počat pro svou matku / Říkáš, že nemohl dýchat, myslel jsi, že budeš psát o mně ?, „plive na rytmus produkovaný Madlibem.'Opravdu' chce o mě psát, když je svět kouřený? ' Zdá se, že je namířen na J. Colea, který zaklepal na řádky jako „Procházel jsem její časovou osou v těchto divokých dobách a začal jsem číst / Naštvala se na tyto sušenky, naštvala se na tyto kapitalisty, naštvala se na tyto vražedné policie / Naštvala se na mých niggas, ona naštvaná na naši nevědomost, nosí své srdce na rukávu / ona naštvaná na celebrity, nízko, myslím ona mluví „O mě / Teď nejsem figurína, která by si myslela, že jsem nad kritikou“ a „Prostě“, protože jsi se probudil a já ne, to sakra není důvod mluvit tak jako ty lépe než já / Jak ty gon ' olovo, když zaútočíte stejní blázni, kteří opravdu potřebují hovno, které říkáš? '' na „Sníh na Bluff.“ Kritici i fanoušci si mysleli, že má na mysli Noname.

Noname použila svou vlastní stopu k tomu, aby upozornila na mnoho problémů, kterým čelí černošská komunita. 28letý rapper se zaměřuje na kontroverzi J. Colea, který, jak se zdá, vychází z tohoto smazaného tweetu, který napsala v květnu: „Chudí černoši z celé země dávají na protest své tělo na čáru pro naši kolektivní bezpečnost a všichni oblíbení nejprodávanější rappeři, kteří nejsou ochotni ani tweetovat. Celé diskografie niggasů jsou o černé situaci a nejsou nikde k nalezení. “

V písni „33“ přesouvá konverzaci zpět do hnutí Black Live Matters Movement. Spoléhá na své pruhy, aby vyjádřila, že jakékoli problémy vyvolané Coleovými komentáři nepřeváží význam šíření povědomí o lynčování a zabíjení černochů v rukou policie a rasistů.Krátce po vydání skladby Cole tweetoval odkaz na píseň „Song 33“, aby pomohl dále šířit povědomí o zprávě Noname.

yo gotti umění shonu

Poslechněte si novou píseň Noname uvedenou níže.

Podívejte se na 30 skvělých nabídek od vašich oblíbených rapperů