Nicki Minaj a Ty Dolla Sign se obarví Jasonem Derulem za video Swalla

Jason Derulo zahajuje režim kaleidoskopu pro své video „Swalla“ s Nicki Minaj a Ty Dolla $ ign.

Vizuál Gil Green pro taneční trať uptempo je plný do očí bijících obrazů. Jason a skupina a tanečníci spadnou na mokré pódium, které přerušuje každý jejich pohyb. 'Shimmy shimmy yay, shimmy yay, shimmy ya (drank) / Swalla-la-la (drank) / Swalla-la-la (swalla-la-la) / Swalla-la-la / Freaky, freaky gyal / My freaky, Freaky Gyal, “zpívá na refrénu.Rekordní prodeje z roku 2014 vedou lesní kopce

Ty Dolla se dostane do mixu, brouká a je obklopen tančícími dámami. Nicki se předvádí, aby uzavřela věci a houpala jiným stylem hledí, které v poslední době viděla na sobě, rapující v asymetrické chodbě duhové barvy.Trať je hlavní singl z připravovaného pátého sólového studiového alba Derulo. Tato píseň má význam jako jeden z veršů Nicki, kde se zdála, že stínuje Remy Ma. Na dotyčné lince, Nicki rapuje, dal jsem těmto děvkám dva roky, teď váš čas vypršel / Požehnej její srdce, hází výstřely, ale každá řada je naštvaná.

Remy samozřejmě šla celou cestu se svým „SHETHER“ disem a následovala „Another One“, zatímco Nicki reagovala na Drake a Lil Wayne asistovala „No Frauds“.Podívejte se níže na živé video „Swalla“.

20 z vašich oblíbených rapperů pojmenovalo své oblíbené rappery