Nicki Minaj hvězdy v nové reklamě T-Mobile

Nicki Minaj odmítá s nikým sdílet svého muže. Ladná společnost Queens MC hraje tento týden (8. září) v nejnovější reklamě T-Mobile.

Třicetisekundové místo s názvem „Love Triangle“ zjistí, že Nicki konfrontuje svého muže v restauraci, která zjevně chodí s Snapchatem na stranu, místo aby jí a jejím videům poskytla streamovací pozornost, kterou si zaslouží. Nakonec Nicki a 'Snapchat' nechají Stevena u stolu, protože si nemůže dovolit dostatek dat pro streamování obou.Nicki určitě něco chystá. Ačkoli byla Onika letos hudebně docela tichá, začátkem tohoto měsíce se první dáma Young Money vrátila tvrdě s divokým freestyle přes útěk singlu Young M.A 'OOOUUU'.Říká, že moje jízda je plynulejší než Muslanne / Pokaždé, když mě počítají, jsem jako: ‚Jsi rozumný? / Děvko, vracím se jako Jordan ve své chřipkové hře, na konci jejího verše rapuje Minaj.

jaký rapper má nejvíce písní

Nemluvě o tom, že během svého vystoupení „Side to Side“ s Ariannou Grande na MTV Video Music Awards 2016 vypadala stejně dobře jako kdykoli předtím. Nicki se objevila na bílém koberci MTV se svým vypískaným Meek Millem, který vypadal naprosto bez obav.Fanoušci, kteří byli nezvěstní Pinkprint královna určitě uvidí více z ní padat. Její výkonný producent situační komedie Nicki bude brzy vysílán na Freeformu (dříve známém jako ABC Family).

4 vaše oči pouze seznam skladeb j cole

Nemohl jsem být více hrdý a nadšený, že se mohu spojit s úžasnou skupinou lidí, abych dal světu něco opravdu zvláštního, “řekl Minaj Uzávěrka když byla její show poprvé oznámena.

Podívejte se, jak Nicki předvádí své herecké kotlety znovu s nejnovější reklamou T-Mobile výše.Průvodce rappery v televizi právě teď