Nicki Minaj sdílí obal alba „Queen“

Po sérii ohnivých singlů představila Nicki Minaj obal alba pro své nové album, Královna . Dnes (7. června) sdílela obrázek na sociálních médiích.

nejlepší hip hopové skladby na soundcloudu

Rapper využil dvojice módní fotografie Mert a Marcus, kteří se věnovali Taylor Swift Pověst pořídit snímek. Na Královna cover art, Nicki roztažená na větvi stromu, na sobě zlatou přílbu pokrytou drahokamy, která se čte jako kříženec helem Black Panther a svatozáře Beyoncé na udílení cen Grammy 2017.Album, Nicki je první celovečerní od roku 2014 Pinkprint , představí hlavní singly „Chun-Li“ a „Barbie Tingz“, stejně jako úvod představující nahrávku Eminemova křičícího Nickiho jména. Sdílela také úryvek dosud nevydané spolupráce s Arianou Grande, která může také vytvořit finální seznam skladeb.

O projektu se toho moc neví, ale Mike Will Made It a Mustard naznačili, že byli ve studiu s Minajem. Řekli producenti „Chun-Li“ a „Barbie Tingz“ J. Reid XXL že Nicki konkrétně požadovala boom-bap beaty pro projekt a také to, že je silně zapojena do výrobního procesu.

Barbie ze své strany album vychvalovala jako klasiku. „Tato éra bude milionkrát epičtější než cokoli jiného Anakonda mohl doručit, “řekla Omámený v září. 'Myslím, že tato éra bude rozhodně nejpamátnější a nejúčinnější v mé kariéře.'martha stewart snoop dogg rick ross

Královna klesne 10. srpna poté, co byl odložen z původního data vydání v červnu. Níže si přečtěte celý obrázek obalu.

Young Money / Cash Money Records

Podívejte se na fotky různých vzhledů Nicki Minaj v průběhu let