Nicki Minaj říká, že její album bude obsahovat novou Alter Ego Queen Sleeze

Nicki Minaj je zpět v režimu alba.

Po vydání svého nového singlu „Yikes“ v pátek (7. února) naskočila Nicki na Twitter k interakci s fanoušky a v sobotu (8. února) odhalila některé podrobnosti o svém připravovaném pátém albu.Fanoušci Barb neztráceli čas a snažili se získat plný kopeček. Jeden fanoušek se zeptal: „Můžeme v této době očekávat nové alter-ego? Nebo možná návrat oblíbeného fanouška. “Nicki poté odpověděla:Queen Sleeze. “

Když byla požádána, aby popsala své nové druhé já, Nicki vysvětlila slovy:Je klidnější, ale mnohem smrtelnější. Můj manžel vždy říká, že má větší strach, když mluvím tiše, než když křičím. Lmao. Řekl, že takhle ví, kdy to myslím vážně. “Je jasné, že album bude silně ovlivněno novým alter egem Nicki. Když byla později požádána, aby popsala album čtyřmi slovy, odpověděla: „Queen TF Sleeze“.

Nicki skvěle použila své alter ego Romana Zolanského na svých předchozích LP, konkrétně Pink Friday: Roman Reloaded .

Rapperka Young Money ustupuje hudební přestávce po posledních několika týdnech rušných událostí, kdy se před udílením cen Grammy v roce 2020 dostala do hádky s Meek Mill v kalifornském obchodě s oděvy. Nedávno také obchodovali se záběry online, přičemž Nicki obvinila Meeka ze zneužívání žen a Phillyho rappera, který přednesl vlastní skandální tvrzení týkající se Nickiných znalostí o zločinech sexuálního napadení jejího bratra.Nicki, která se od té doby drží nízkého profilu Prohlídka 2018 , se zdá být připraven s ní požehnat fanouškům Královna pokračování, pro které má očividně název. Nedávno odhalila, že „Yikes“ je pouze propagační singl.

Podívejte se na 35 nejočekávanějších hip-hopových alb roku 2020