Původní verš Nicki Minaj k nové písni Fergie, kterou už znáte, zahrnoval odkaz Meek Mill

Vypadá to, že Nicki Minaj změnila srdce poté, co její srdce už nebylo s Meek Mill a rozhodla se změnit sladkou linii, kterou napsala o svém bývalém šéfovi na nové trati Fergie „You Already Know“.

Nový duet klesl v pátek (25. srpna), ale v červenci unikla nedokončená verze. Podle USA týdně , starší verze měla řádek, kde Young Money MC bědoval nad tím, že je pryč od Meek. Sakra, neviděl jsem Meek Mill-y za týden, zaklepala.Píseň byla podle všeho vytvořena před neslavným rozpadem v lednu. Takže pro oficiální verzi se Nicki rozhodla věci změnit a místo odkazu na rappera Dreamchasers nahradila Damn, neviděli mladou Nicki za týden. Finální verze bude na nadcházejícím Fergieho sólovém projektu, Double Dutchess .sezóna 7 lásky a hipů 7

Nicki se posunula po dlouhé (pokud jde o průmyslové vztahy) době, kdy chodila s Meekem, ale alespoň veřejně nevybrala nového boo. V květnu se říkalo, že Nicki a Nas jsou věc. Ale nyní se to nezdá.

Zatímco fanoušci trpělivě čekali na své další sólové album, Nicki zůstala zaneprázdněna a nedávno se objevila v písních s Yo Gotti ('Rake It Up') a Future ('You Da Baddest'). Ona také škádlil nový collab s Quavo z Migos.Níže si poslechněte nový kloub Fergie a Nicki.

Podívejte se na fotky různých vzhledů Nicki Minaj v průběhu let