Nicki Minaj se připojila k Arianě Grande k nové písni The Light Is Coming

Světlo dne konečně spatřila velmi očekávaná spolupráce Nicki Minaj a Ariany Grande, „The Light Is Coming“. Skladba vyrobená ve Pharrelu, která byla vydána ve středu (20. června), je nejnovějším singlem z Grande's nadcházející Sladidlo album.

Film „The Light Is Coming“ obsahuje skákací instrumentál plný zvukových efektů podobných sci-fi od Pharrella. Nicki otevírá trať rychlým veršem, kde rapuje: „Ano, trofejní manželka, vy jste mě vyhráli / Dokud jste nemuseli zjistit, že jsem to já / Nyní jste se posadili, aww, zadek koleno / Nyní jsem ten zlý, říkej mi Chun-Li (ooh). 'Grande dříve škádlil singl na konci května a sdílel náhled písně, která obsahovala druhou polovinu Minajova verše. 'Ženy nemluví, nuh / přiměly mě střílet výstřel jako jízda / Proč jsi mě musel přinutit jít a zavolat mého vedlejšího chlápka / Nemůžu nechat f kluka vylepšit mé pěkné vibrace / Yo Ariana, pojď mě dá ti pětku, “rapuje.Spolu s novou písní bude Grande později sdílet také vizuální podobu skladby. Vydáno exkluzivně na Reebok.com ve 12 hodin Video EST „The Light Is Coming“ režíruje Dave Meyers.

Před vydáním filmu „The Light Is Coming“ Minaj klepla na Grande pro její vlastní píseň „Bed“. Další taneční skladba, píseň inspirovaná Nickiho dancehallem, obsahuje sugestivnější texty a zabývá se sexuální intimitou.Další pro Královna rapperka, vyrazí na turné NickiHndrxxx s Future. Repertoři, kteří mají odstartovat 21. září v Baltimoru, vyrazí na turné po Severní Americe a Evropě a poté se 28. března 2019 ve Švýcarsku.

Poslechněte si níže „The Light Is Coming“.

Zobrazit nová hudební vydání pro červen 2018