Nicki Minaj Good Form (Remix) Featuring Lil Wayne Video: Watch the Twerktastic Squad Go to Work

Poté, co Nicki Minaj škádlila novou verzi za poslední dny, z ní nakonec upustila remix její písně „Good Form“ Královna album představovat Lil Wayne.

Travis Scott datum vydání nového alba

Ačkoli její další plánované video s 6ix9ine a Kanye Westem propadlo, raport Young Money to vynahradí svým svůdným vizuálem k písni od Mike Will Made-It.Ve videu režiséra Colina Tilleyho se Nicki a její skupina krásných dam, včetně Lauren London, vytáhnou do funkce, která vypadá smyslně v jejich těsných černých šatech. Od té chvíle rodák z Queensu v New Yorku vyzve svůj tým, aby škubl, jako by na tom záleželo jejich životy. Mezitím spolupracovnice „Fefe“ vyrazila na vlastní twerkovou tečnu v kaluži mléka a nad ní se vznášela její oblíbená cookie.Zatímco další Nicki přátelé jako Tyga dělají portréty, Wayne vstupuje ke konci vizuálu. Samozřejmě, že je ohromen vynikajícími pohyby, které tým táhne všude kolem džungle, včetně Nicki samotné. Jeho úsměv zářící na grilu dokazuje, že je šťastný, že naskočil na remix.

Jejich nová spolupráce přichází týdny poté, co upadl jejich předchozí singl 'Dark Side of the Moon' spolu s Waynovým dlouho očekávaným albem Tha Carter V . Před tím Weezy a Nicki spojili své síly pro Nicki Královna track 'Rich Sex.' Jako by její celovečerní hra nebyla dostatečně silná, remix přichází také krátce poté, co se na debutovém projektu duhových vlasů rappera objevila dlouho pověstná spolupráce s 6ix9ine a Kanye Westem zvaná „Mama“. Dummy Boy .Sledujte Nicki Minaj a Lil Wayne ve videu „Good Form (Remix)“ níže.

Nicki Minaj 2016 American Music Awards

Podívejte se na fotky různých vzhledů Nicki Minaj v průběhu let